Wodoszczelne ogrodniczki

  Pracując na zewnątrz czasem trudno jest uniknąć deszczu. W asortymencie firmy MASCOT znajdziesz wybór wodoszczelnych ogrodniczek zapewniających dodatkową ochronę w dolnej części pleców. Jest to bardzo przydatne dla osób, które często schylają się podczas pracy. Wodoszczelne ogrodniczki MASCOT to świetna alternatywa dla pary tradycyjnych nieprzemakalnych spodni. Nasze wodoszczelne ogrodniczki sprawdzają się szczególnie dobrze, gdy trzeba szybko ochronić się przed deszczem, zaprojektowane są bowiem z myślą o tym, aby łatwo je było naciągnąć na zwykłe spodnie robocze.

  Pozostań suchy przez cały dzień w pracy

  Wodoszczelne ogrodniczki MASCOT osiągają wytrzymałość na wiatr i opady dzięki zabezpieczonym taśmą szwom, przez które woda nie jest w stanie wtargnąć pod ubranie. Odporność na ciśnienie słupa wody 10 000 mm oznacza, że użytkownik pozostaje suchy nawet podczas prawdziwej ulewy. Nasze wodoszczelne ogrodniczki są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN 343 gwarantującą optymalną ochronę przed deszczem.

  Funkcjonalność w centrum uwagi

  Robocze wodoszczelne ogrodniczki marki MASCOT są bardzo praktyczne. Łatwo je też dostosować do indywidualnych potrzeb. Wyposażone są między innymi w regulowane paski z mocnej gumki, można je też zwężać za pomocą guzików po bokach. Nasze wodoszczelne ogrodniczki mają zatrzaski w dolnej części nogawek, dzięki czemu można je szybko i sprawnie naciągnąć na buty. Dodatkowo wodoszczelne ogrodniczki zapewniają po bokach łatwy dostęp do zawartości przednich kieszeni założonych pod spodem spodni.

  Dbaj o swoją widzialność – także podczas deszczu

  Osoby, które pracują w pobliżu ruchu drogowego lub ciężkich maszyn, mogą wybrać wodoszczelne ogrodniczki z fluorescencyjnego materiału i z naszytymi elementami odblaskowymi. Dzięki temu pozostaną widoczne dla otoczenia nawet podczas opadów.