Kamizelki dla kobiet

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Materiały
Certyfikaty
Rozmiary
Technologie
Użytkownik
Seria
Produkty (2)
18075-318
MASCOT® ACCELERATE
6 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
Kobieta - Piktogram
18375-511
MASCOT® ACCELERATE
6 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
Kobieta - Piktogram

Kamizelki dla kobiet MASCOT to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć ciepło ze swobodą ruchów i wygodą. W MASCOT znajdziesz kamizelkę idealną właśnie dla Ciebie, niezależnie od sektora, w jakim pracujesz. Nasza kamizelka zapewni Ci najlepszą jakość i najwyższy stopień komfortu.

Tested to Work – dla kobiet

Wszystkie kamizelki dla kobiet MASCOT są Tested to Work, więc wybierając nasz produkt możesz mieć pewność, że zarówno krój, jak i materiały, są najwyższej jakości. W asortymencie MASCOT znajdują się m.in. kamizelki dla kobiet wykonane z czterokierunkowego streczu, co gwarantuje wyjątkową swobodę ruchów i wygodę przez cały dzień pracy. Ta elastyczna tkanina łączy niską wagę z bardzo dużą trwałością. Jest przy tym wodoodporna. Część asortymentu damskich kamizelek nadaje się ponadto do prania przemysłowego zgodnie z normą EN ISO 15797.

Kamizelki dla kobiet & Spodnie robocze - MASCOT® ACCELERATE - Niebieski & Czarny

Szereg funkcji, kolorów i możliwości

Kamizelki dla kobiet MASCOT posiadają funkcjonalne detale, takie jak kieszenie przednie zapinane na zamek błyskawiczny, elementy odblaskowe i odpinany uchwyt na identyfikator. Do wyboru są klasyczne i trendowe kolory. Szeroki asortyment kamizelek dla kobiet sprawia, że łatwo jest znaleźć produkt, który będzie spełniał oczekiwania przedsiębiorstwa i pracownicy – a jednocześnie można go będzie nosić z innymi ubiorami od MASCOT, tworząc klasyczne lub oryginalne zestawy. Odzież z różnych kolekcji można bowiem dowolnie łączyć, zachowując przy tym spójny wizerunek.