Kamizelki dla kobiet

    Kamizelki dla kobiet MASCOT to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć ciepło ze swobodą ruchów i wygodą. W MASCOT znajdziesz kamizelkę idealną właśnie dla Ciebie, niezależnie od sektora, w jakim pracujesz. Nasza kamizelka zapewni Ci najlepszą jakość i najwyższy stopień komfortu.

    Tested to Work – dla kobiet

    Wszystkie kamizelki dla kobiet MASCOT są Tested to Work, więc wybierając nasz produkt możesz mieć pewność, że zarówno krój, jak i materiały, są najwyższej jakości. W asortymencie MASCOT znajdują się m.in. kamizelki dla kobiet wykonane z ULTIMATE STRETCH, co gwarantuje wyjątkową swobodę ruchów i wygodę przez cały dzień pracy. Ta elastyczna tkanina łączy niską wagę z bardzo dużą trwałością. Jest przy tym wodoodporna. Część asortymentu damskich kamizelek nadaje się ponadto do prania przemysłowego.

    Szereg funkcji, kolorów i możliwości

    Kamizelki dla kobiet MASCOT posiadają funkcjonalne detale, takie jak kieszenie przednie zapinane na zamek błyskawiczny, elementy odblaskowe i odpinany uchwyt na identyfikator. Do wyboru są klasyczne i trendowe kolory. Szeroki asortyment kamizelek dla kobiet sprawia, że łatwo jest znaleźć produkt, który będzie spełniał oczekiwania przedsiębiorstwa i pracownicy – a jednocześnie można go będzie nosić z innymi ubiorami od MASCOT, tworząc klasyczne lub oryginalne zestawy. Odzież z różnych kolekcji można bowiem dowolnie łączyć, zachowując przy tym spójny wizerunek.