Spodnie robocze

  MASCOT znany jest z szerokiego i zawsze aktualnego asortymentu wysokiej jakości spodni roboczych. Niezależnie od branży, wytrzymałe spodnie MASCOT zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy.

  ULTIMATE STRETCH zapewnia wyjątkową swobodę ruchu

  Duża część asortymentu spodni roboczych MASCOT jest uszyta z niezwykle rozciągliwego materiału, który gwarantuje użytkownikom swobodę ruchu podczas pracy. Spodnie te są tak lekkie i elastyczne, że aż nie chce się ich zdejmować. Tkanina powstaje z zaawansowanych technologicznie włókien streczowych, dzięki którym po naciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu. Dodatkowo produkty z ULTIMATE STRETCH posiadają wszystkie kieszenie i detale charakterystyczne dla innych typów spodni roboczych.

  „Spodnie, których aż nie chce się zdejmować” – to opinia wielu użytkowników, którzy je wypróbowali. Elastyczny materiał zapewnia wyjątkową swobodę ruchu i wygodę, bo nie uciska ani nie ociera w żadnym miejscu. Miękka wewnętrzna powierzchnia tkaniny i wodoodporne wykończenie na zewnątrz sprawiają, że spodnie są przyjemne w noszeniu i praktyczne, nawet podczas wykonywania pracy w najbardziej wymagających warunkach.

  Oferta spodni roboczych MASCOT z ULTIMATE STRETCH obejmuje spodnie długie, krótkie i o długości ¾. Ponadto w asortymencie jest wiele pasujących do nich górnych części ubioru z tego samego streczowego materiału.

  Przy wyborze spodni roboczych pod uwagę trzeba wziąć szereg czynników. Ważny jest przede wszystkim właściwy dobór rozmiaru i długości nogawek. W przypadku spodni MASCOT dostępnych jest do 21 różnych obwodów talii (tj. rozmiarów) i 3 długości nogawek. Ponadto niektóre modele spodni mają możliwość wydłużania nogawek. Odpowiedni dobór wysokości kroku i długości nogawek ma też znaczący wpływ na właściwe rozmieszczenie kieszeni na ochronne wkładki na kolana. MASCOT ma również w ofercie duży asortyment akcesoriów takich jak wkładki ochronne, paski i wiszące kieszenie, zwiększające funkcjonalność spodni roboczych.

  Trwałość jest bardzo istotną cechą odzieży roboczej. Dzięki niej po krótkim czasie użytkowania nie pojawiają się dziury na kolanach ani w kieszeniach. Dlatego MASCOT nawiązał współpracę z producentami takich marek materiałów jak CORDURA® i Kevlar®. Są one znane na całym świecie z trwałości i z odporności na przebicia. Dzięki wzmocnieniu w najbardziej narażonych miejscach spodnie są bardzo odporne na zużycie – tydzień po tygodniu.

  Niezliczone funkcje

  Spodnie robocze MASCOT wyposażone są w niezliczone funkcje i detale, dzięki którym dzień roboczy jest wydajniejszy i przyjemniejszy. Ponadto spodnie charakteryzują się wytrzymałością, dopasowaniem i zapewniają swobodę poruszania się – w spodniach MASCOT jest to standard. Można też indywidualnie dobrać sobie detale i funkcje spodni roboczych z długiej listy oferowanej przez MASCOT: