Sponsoring

Firma MASCOT jest sponsorem w różnych obszarach. Wspólną cechą zawartych umów sponsoringu jest to, że obejmują dziedziny, którymi Klienci i Partnerzy MASCOT są szczególnie zainteresowani lub w które są zaangażowani.

Firma zdecydowała się na sponsoring między innymi w celu zwiększenia widoczności marki MASCOT oraz wspierania sportu, zapewniającego Klientom i Partnerom pozytywne doświadczenia. Część umów sponsoringu wynika też z potrzeby podjęcia wyzwania i chęci przetestowania odzieży z asortymentu MASCOT w różnych, często bardzo nietypowych warunkach i sytuacjach.

Christian Lundgaard & Samochód wyścigowy - MASCOT® WORKWEAR

Dążenie do bycia najlepszym w swej dziedzinie to również hasło przyświecające naszemu partnerstwu z utalentowanym duńskim kierowcą Christianem Lundgaardem, którego jesteśmy głównym sponsorem. Ten zawodnik Formuły 2 ma ambicję, by awansować do królewskiej klasy sportów motorowych – Formuły 1.

Christian Lundgaard – utalentowany duński kierowca rajdowy

Motor car and Mechanics_High Class Racing_MASCOT WORKWEAR_2021

Jan Magnussen, Kevin Magnussen i Anders Fjordbach zamierzają sięgnąć po zwycięstwo w wyścigu Le Mans 2021 w kategorii LMP2. Do teamu dołącza MASCOT, sponsorując ojca i syna w walce o spełnienie wspólnego marzenia.

Jan i Kevin Magnussenowie

Team Rosberg Samochód wyścigowy - MASCOT® WORKWEAR

Przynosząc w pakiecie jakość, komfort i bezpieczeństwo, firma MASCOT umożliwia zespołowi Rosberg osiągnięcie najwyższej wydajności na torze wyścigowym. Jako oficjalny dostawca odzieży roboczej dla Team Rosberg, MASCOT ubiera członków zespołu nie tylko na torze, ale również w warsztacie.

Team Rosberg

Zenvo Samochód - Biały

MASCOT współpracuje z duńskim producentem hipersamochodów Zenvo Automotive. Ta ekskluzywna firma jest znana z kooperacji z liderami rynkowymi w swoich branżach. Dlatego jej technicy noszą odzież roboczą i obuwie ochronne MASCOT.

Zenvo Automotive

Monza Eni Circuit - Samochód wyścigowy

MASCOT dostarcza odzież roboczą pracownikom legendarnego toru wyścigowego Autodromo Nazionale Monza, który dzięki temu zyskał wyraźny duński akcent. Jest tak, ponieważ to właśnie personel odpowiada za pierwszy kontakt z klientami i publicznością odwiedzającą obiekt.

Autodromo Nazionale Monza

Team Coronel - Odzież robocza

Współpraca z profesjonalistami pozwala testować produkty MASCOT w ekstremalnych warunkach. Od ponad 10 lat sponsorujemy holenderski Team Coronel, ekipę Tima i Toma Coronelów startujących w Rajdzie Dakar. Impreza ta rozgrywa się w bardzo trudnym terenie i wymaga od kierowców oraz ich drużyn woli walki i wytrwałości.

Dakar Rally

Dutch Grand Prix-race car_2021

MASCOT z dumą wchodzi w rolę Oficjalnego Dostawcy dla wyścigów Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken. Zapewniamy oficjalnemu zespołowi organizacyjnemu oraz gospodarzom imprezy szereg produktów, w tym odzież z kolekcji MASCOT® ACCELERATE nadającą uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia spójny i profesjonalny wygląd.

Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

MASCOT angażuje się w piłkę nożną - MASCOT® WORKWEAR <br />
Randers FC 47F92161-9E41-4812-901B-002E6ADFB887BannerPiłka nożna

Obecność MASCOT w świecie piłki nożnej wynika także z faktu na terenie całej Europy, występując zarówno jako sponsor główny, jak i częściowy drużyn. Dzięki tej aktywności zyskuje ekspozycję na stadionach, koszulkach i banerach LED. Istotna jest również profesjonalna współpraca z klubami i ich sieciami partnerskimi.

Piłka nożna

Sky-Work Mężczyzna

Pracując na dużych wysokościach, zespół Sky-Work może cieszyć się zapewnianą przez nasze produkty wyjątkową swobodą ruchu oraz komfortem – a w kieszeniach nikomu nie zabraknie miejsca na potrzebne narzędzia. Profesjonalni alpiniści przemysłowi ze Sky-Work naprawiają, konserwują i czyszczą wysokie budynki. Teraz ułatwia im to odzież robocza MASCOT.

Sky-Work

Środowisko - Patagonia

MASCOT od wielu lat wysyła ubrania robocze do pracy w ekstremalnych warunkach na całym świecie, żeby dokładnie przetestować odzież - nawet w ekstremalnych warunkach.

Patagonia

MASCOT sponsoruje odzież roboczą i obuwie ochronne w szeregu różnych projektów, organizacji, branż i firm. Lokalne zaangażowanie odgrywa kluczową rolę od samego momentu powstania firmy w 1982 roku. Ma też znaczenie przy budowaniu marki o szerokim zasięgu. Dlatego sponsorowaną odzież roboczą firmy MASCOT można zobaczyć i na najważniejszych wyścigach, i w lokalnych stowarzyszeniach w całej Europie.