Sponsoring

  Firma MASCOT jest sponsorem w różnych obszarach. Wspólną cechą zawartych umów sponsoringu jest to, że obejmują dziedziny, którymi Klienci i Partnerzy MASCOT są szczególnie zainteresowani lub w które są zaangażowani.

  Firma zdecydowała się na sponsoring między innymi w celu zwiększenia widoczności marki MASCOT oraz wspierania sportu, zapewniającego Klientom i Partnerom pozytywne doświadczenia. Część umów sponsoringu wynika też z potrzeby podjęcia wyzwania i chęci przetestowania odzieży z asortymentu MASCOT w różnych, często bardzo nietypowych warunkach i sytuacjach.

  race car Alfa Romeo F1 Team Stake

  Oprócz ekspozycji logo MASCOT na samochodach oraz kombinezonach i kaskach kierowców, umowa z Alfa Romeo F1 Team Stake przewiduje, że pracownicy fabryki Sauber Group w Szwajcarii, gdzie projektowane i wytwarzane są pojazdy dla zespołu, będą korzystać z odzieży roboczej z nowej kolekcji MASCOT® CUSTOMIZED.

   

  Alfa Romeo F1 Team Stake

  GMB Motorsport Samochód wyścigowy

  MASCOT jest głównym sponsorem zespołu GMB Motorsport, który – działając z pasją i zaangażowaniem – postawił sobie za cel, by wznieść duński sport motorowy na nowe wyżyny. Pracownicy zespołu noszą odzież roboczą wykonaną z ULTIMATE STRETCH, co gwarantuje im optymalne warunki do realizacji ich zadań w okolicznościach, w których muszą dać z siebie wszystko.

  GMB Motorsport

  High Class Racing to duński zespół wyścigowy założony na początku lat 1990. W bieżącym sezonie w jego skład wchodzi m.in. duński kierowca Anders Fjordbach. MASCOT będzie sponsorować High Class Racing w 2022 r. i przez dwa kolejne lata. Team bierze udział w serii IMSA (The International Motor Sports Association) w klasie LMP2.

  High Class Racing

  Zenvo Samochód - Biały

  MASCOT współpracuje z duńskim producentem hipersamochodów Zenvo Automotive. Ta ekskluzywna firma jest znana z kooperacji z liderami rynkowymi w swoich branżach. Dlatego jej technicy noszą odzież roboczą i obuwie ochronne MASCOT.

  Zenvo Automotive

  Monza Eni Circuit - Samochód wyścigowy

  MASCOT dostarcza odzież roboczą pracownikom legendarnego toru wyścigowego Autodromo Nazionale Monza, który dzięki temu zyskał wyraźny duński akcent. Jest tak, ponieważ to właśnie personel odpowiada za pierwszy kontakt z klientami i publicznością odwiedzającą obiekt.

  Autodromo Nazionale Monza

  Samochód wyścigowy Dakar 2022

  Współpraca z profesjonalistami pozwala testować produkty MASCOT w ekstremalnych warunkach. Od ponad 10 lat sponsorujemy holenderski Team Coronel, ekipę Tima i Toma Coronelów startujących w Rajdzie Dakar. Impreza ta rozgrywa się w bardzo trudnym terenie i wymaga od kierowców oraz ich drużyn woli walki i wytrwałości.

  Dakar Rally

  Dutch Grand Prix-race car_2021

  MASCOT z dumą wchodzi w rolę Oficjalnego Dostawcy dla wyścigów Grand Prix Holandii Formuły 1 Heineken. Zapewniamy oficjalnemu zespołowi organizacyjnemu oraz gospodarzom imprezy szereg produktów, w tym odzież z kolekcji MASCOT® ACCELERATE nadającą uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia spójny i profesjonalny wygląd.

  Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

  MASCOT angażuje się w piłkę nożną - MASCOT&reg; WORKWEAR&nbsp;<br />
Randers FC&nbsp;47F92161-9E41-4812-901B-002E6ADFB887BannerPiłka nożna

  Obecność MASCOT w świecie piłki nożnej wynika także z faktu na terenie całej Europy, występując zarówno jako sponsor główny, jak i częściowy drużyn. Dzięki tej aktywności zyskuje ekspozycję na stadionach, koszulkach i banerach LED. Istotna jest również profesjonalna współpraca z klubami i ich sieciami partnerskimi.

  Piłka nożna

  Środowisko - Patagonia

  MASCOT od wielu lat wysyła ubrania robocze do pracy w ekstremalnych warunkach na całym świecie, żeby dokładnie przetestować odzież - nawet w ekstremalnych warunkach.

  Patagonia

  MASCOT sponsoruje odzież roboczą i obuwie ochronne w szeregu różnych projektów, organizacji, branż i firm. Lokalne zaangażowanie odgrywa kluczową rolę od samego momentu powstania firmy w 1982 roku. Ma też znaczenie przy budowaniu marki o szerokim zasięgu. Dlatego sponsorowaną odzież roboczą firmy MASCOT można zobaczyć i na najważniejszych wyścigach, i w lokalnych stowarzyszeniach w całej Europie.