Kamizelki narzędziowe

    Kamizelki narzędziowe to doskonały wybór dla osób, które zawsze muszą mieć pod ręką wszystkie swoje narzędzia. Jest to istotne na przykład przy pracy na rusztowaniu, na dachu, czy z dala od pojazdu, pozwala bowiem uniknąć wielokrotnego chodzenia po kolejne potrzebne rzeczy. Jeśli uważasz, że przydałby Ci się stały dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, zainteresuj się ofertą firmy MASCOT w zakresie kamizelek narzędziowych.

    Kamizelki narzędziowe MASCOT mają mnóstwo funkcjonalnych kieszeni i szlufek na różne przedmioty. Niemal we wszystkich modelach kieszenie na piersi i kieszenie przednie są wzmocnione materiałem CORDURA® zwiększającym ich wytrzymałość, szczególnie na dnie. Kieszenie na piersi są ponadto chronione klapkami i zamknięciami magnetycznymi, które zapewniają łatwy dostęp do ich zawartości. Wszystkie kamizelki narzędziowe firmy MASCOT mają co najmniej po jednym pasku na młotek i inne narzędzia.

    Wszystkie modele są wyposażone w wiszące kieszenie z różnymi przegródkami i uchwytami. Kieszenie wiszące są wykonane z wytrzymałej tkaniny CORDURA®, a te przeznaczone na noże, śrubokręty i inne ostre narzędzia wzmocniono antyprzebiciowym materiałem Kevlar®. Kieszenie wiszące mają również przegródki doskonale nadające się np. na gwoździe. Aby zrównoważyć ciężar narzędzi, w części kamizelek narzędziowych dodano grubą wyściółkę na ramionach, co zmniejsza nacisk na barki. Dzięki temu nie ma obaw, że kamizelka spowoduje obtarcia nawet przy intensywnym poruszaniu się.

    Kamizelki narzędziowe, które nie są w kolorach fluorescencyjnych, mają plecy wykonane z materiału siatkowego. W ten sposób zapewniają przewiewność i można je nosić także w ciepłe dni. Jeśli istotne jest, aby pracownik było dobrze widoczny, w ofercie firmy MASCOT dostępne są także kamizelki narzędziowe o intensywnej widzialności. Ich powierzchnia jest zabezpieczona tworzywem Teflon® chroniącym materiał przed zabrudzeniami, utrzymującym ubranie w czystości i wydłużającym czas widzialności kamizelki – a tym samym i pracownika.