Spodnie ¾ rzemieślników

  W sytuacjach, gdy długie spodnie są zbyt ciepłe, ale nadal trzeba chronić kolana, idealnym rozwiązaniem są spodnie skrócone o jedną czwartą. Firma MASCOT ma w ofercie szereg spodni o długości ¾ dla rzemieślników. Najlepsze jest to, że wybierając je nie trzeba rezygnować z funkcji znanych ze zwykłych spodni roboczych.

  Bogaty wybór materiałów

  Oferowane przez firmę MASCOT spodnie o długości ¾ dla rzemieślników dostępne są wersjach z różnych materiałów. Znajdziesz u nas zarówno lekkie spodnie bez kieszeni na ochronne wkładki kolanowe, jak i grubsze modele wyposażone w takie kieszenie. Wszystkie nasze spodnie o długości ¾ dla rzemieślników są dostępne w wielu kolorach. Nietrudno jest więc dobrać odzież roboczą do danej branży, jak również do kolorystyki obowiązującej w firmie pracownika. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu optymalnej swobody ruchu, wybierz spodnie o długości ¾ dla rzemieślników wykonane z czterokierunkowego streczu. Jest to materiał trwały, lekki i wodoodporny.

  Kieszenie wiszące Czarny - MASCOT® COMPLETE

  Miejsce na narzędzia

  Jako rzemieślnik potrzebujesz dobrych kieszeni na swoje narzędzia. W asortymencie MASCOT znajdziesz spodnie o długości ¾ dla rzemieślników także w wersji z wiszącymi kieszeniami. W niektórych modelach kieszenie te są mocowane na zatrzaski lub na zamek błyskawiczny. Oznacza to, że można je z łatwością odpiąć, gdy trzeba wyprać spodnie, wsiąść do samochodu, czy po prostu wysypać nagromadzony na dnie brud. Oprócz kieszeni wiszących nasze spodnie o długości ¾ dla rzemieślników wyposażone są w kieszenie tylne, przednie i zabezpieczone klapkami kieszonki na telefon, okulary oraz wszelkie inne drobiazgi, które warto mieć pod ręką. Aby wydłużyć okres użytkowania spodni, kieszenie są wzmocnione bardzo wytrzymałymi materiałami, takimi jak CORDURA® i Kevlar®.

  Dokładnie przetestowane produkty

  Wybierając z asortymentu MASCOT parę spodni o długości ¾ dla rzemieślników masz pewność, że otrzymujesz przebadany produkt, który sprawdzi się w praktyce, zgodnie z naszym mottem „Tested to work”. Nie są to puste słowa – to gwarancja, że nasze spodnie przeszły szereg testów zarówno w laboratorium, centrum testowym, jak i na placach budowy. Stosujemy tę procedurę, aby móc zaoferować użytkownikom naszych produktów ubrania wygodne i wytrzymałe. Niezależnie od tego, czy jesteś stolarzem, elektrykiem, murarzem, malarzem, hydraulikiem, czy też pracujesz w zupełnie innej branży, z pewnością znajdziesz u nas parę spodni o długości ¾ dla rzemieślników, które spełnią Twoje potrzeby.