Podkoszulki

  Dzięki odzieży MASCOT będziesz wyglądać dobrze zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W przypadku wewnętrznej warstwy znajdziesz szeroki wybór bielizny wykonanej z różnych materiałów, tkanin, krojów i o różnych zastosowaniach.

  Bogaty wybór

  Firma MASCOT oferuje bogaty asortyment podkoszulek do różnych potrzeb. Znajdziesz w nim m.in. podkoszulki z krótkimi rękawami, które są idealne na okresy przejściowe, a także podkoszulki z długimi rękawami — te sprawdzą się doskonale jako wewnętrzna warstwa, która będzie chronić przed utratą ciepła podczas zimnych miesięcy. Podkoszulki dostępne są w różnych neutralnych kolorach, takich jak biały, czarny, antracyt czy morski. Znajdziesz również podkoszulki o różnych krojach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej Ci odpowiada. Modele są bardzo elastyczne i sprawdzą się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

  Materiały wysokiej jakości

  Lekka i odprowadzająca wilgoć podkoszulka zapewni suchość przez cały dzień pracy. Podkoszulki MASCOT zostały zaprojektowane przy użyciu funkcjonalnych i lekkich materiałów. Co najważniejsze, niektóre z nich odprowadzają wilgoć. Dodatkowo wiele z nich ma właściwości izolacyjne. Dostępne są również warianty, które mają np. właściwości szybkoschnące i/lub antybakteryjne. Dzięki temu twoje ciało nie będzie się ochładzać, a podczas pracy nie będziesz odczuwać dyskomfortu. Przez cały dzień utrzymasz również odpowiednią temperaturę ciała.

  Wysoki poziom komfortu i doskonała swoboda ruchu

  Podkoszulki firmy MASCOT zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o swobodę ruchu. Są dostępne w nowoczesnym kroju, który zapewnia bardzo bliskie dopasowanie do ruchów ciała. Podkoszulki zaprojektowano z elastycznego i rozciągliwego materiału w celu zapewnienia doskonałej swobody ruchu przez cały dzień pracy. Niektóre z podkoszulek firmy MASCOT są bezszwowe, nie posiadają irytujących metek ani instrukcji prania.