Właściwościach elektrostatycznych

  Jeśli jesteś pracownikiem przemysłowym lub pracujesz przy inspekcji i instalacji elektroniki, ważna jest ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi przy pomocy odzieży roboczej o właściwościach elektrostatycznych. Jest to kluczowe dla Twojego bezpieczeństwa, ale również ma znaczenie, jeśli chodzi o ochronę sprzętu, produktów i maszyn, które są szczególnie wrażliwe na wyładowania elektrostatyczne.

  EN 1149-3/5

  Odzież robocza przetestowana, by chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi

  W firmie MASCOT znajdziesz ochronną odzież roboczą i odzież roboczą o właściwościach elektrostatycznych certyfikowaną zgodnie z normami EN 1149-3 i EN 1149-5. Ochronna odzież robocza opatrzona takimi certyfikatami przechodzi szczególne testy polegające na złamaniu wyładowania elektrostatycznego z powierzchni tkaniny, dzięki czemu ładunki zostają wyładowane w powietrze zamiast przez osobę noszącą ubranie. Oznacza to, że masz zapewnioną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi powodowanymi przez np. kurz i tarcie, kiedy nosisz odzież roboczą o właściwościach elektrostatycznych. Jeśli potrzebujesz lepszej ochrony przed wyładowaniami, możesz uzupełnić swoją odzież roboczą o właściwościach elektrostatycznych, dobierając obuwie ochronne zatwierdzone pod kątem wyładowań elektrostatycznych firmy MASCOT. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór ochronnych niskich i wysokich butów — wszystkie z nich spełniają wymagania dotyczące ESD.

  Ogromny wybór certyfikowanych produktów

  W kategorii odzieży roboczej o właściwościach elektrostatycznych znajdziesz m.in. inne produkty: ogrodniczki, kombinezony, spodnie robocze i wiele górnych części garderoby. Niezależnie od tego, czy wolisz fluorescencyjną odzież roboczą z elementami odblaskowymi, czy odzież roboczą bez dodatkowej widzialności, MASCOT oferuje bogaty wybór ochronnej odzieży roboczej i odzieży roboczej o właściwościach elektrostatycznych.Wygoda, dopasowanie i funkcjonalność są oczywiście na tak samo wysokim poziomie, znanym z dodatkowego asortymentu firmy MASCOT. Certyfikacja określa po prostu wymogi dla materiałów, a konstrukcja odzieży została dopasowana w taki sposób, by chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi.