Koszule robocze

    W asortymencie firmy MASCOT posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości koszul roboczych na każdy cel i do każdej branży. Koszule robocze MASCOT mogą być używane zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie! Robocze koszule marki MASCOT są dostępne w wielu różnych stylach. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, w sklepie, na placu budowy czy w hali produkcyjnej, bez wątpienia mamy w ofercie model, który spełni Twoje potrzeby. Wybierając jeden z nich nie musisz wcale rezygnować z komfortu, eleganckiego wyglądu ani funkcjonalności.

    W ofercie mamy różnorodne style koszul roboczych. Znajdziesz u nas zarówno koszule robocze z krótkim, jak i z długim rękawem, w nowoczesnym, jak i bardziej obszernym fasonie. Wszystkie modele są bardzo wygodne i zapewniają dużą swobodę ruchów. Jeśli szukasz profesjonalnego rozwiązania do swojego miejsca pracy, w ofercie firmy MASCOT także znajdziesz koszule robocze do tego celu. Mamy całe mnóstwo klasycznych koszul w neutralnych kolorach, pozwalających na nadrukowanie lub wyhaftowanie logo Twojej firmy.

    Koszule robocze MASCOT wyróżniają się szeregiem funkcjonalnych detali, takich jak mankiety regulowane na guziki i wentylacja na plecach – a wszystko z myślą o wygodzie użytkownika. Koszule wyposażone są ponadto w kieszenie na piersi, zamykane na zatrzaski lub na zamek błyskawiczny i doskonałe do przechowywania narzędzi lub innych przedmiotów osobistych.

    W naszym asortymencie koszul roboczych znajdziesz również modele z materiałów fluorescencyjnych i z elementami odblaskowym, zaprojektowane z myślą o osobach, których praca wymaga podwyższonej widzialności. Wybrać też można koszule o wielu funkcjach ochronnych, np. wersję antystatyczną i trudnopalną. Osoby narażone na działanie promieni słonecznych mogą także zdecydować się na koszulę roboczą z filtrem promieniowania ultrafioletowego, zatwierdzoną pod kątem zgodności z normą UV 801.