Szorty

  W ofercie firmy MASCOT znajdziesz produkty na każdą pogodę. Pracujesz w miejscach, w których temperatura bywa wysoka? Na przykład na zewnątrz w gorące letnie dni? W takim wypadku rozwiązaniem dla Ciebie będzie para praktycznych szortów. Aby zagwarantować użytkownikom wysoką jakość, wszystkie szorty w naszym asortymencie są wzmocnione potrójnym szwem na nogach i w kroku. Zapewnia to najwyższy komfort, a przy tym wydłuża okres użytkowania produktów.

  Czy przy wyborze odzieży roboczej ważna jest dla Ciebie funkcjonalność? Czy potrzebujesz na przykład dodatkowego miejsca na narzędzia? W ofercie firmy MASCOT znajdziesz szorty z wiszącymi kieszeniami i bez nich. Również w tym przypadku zapewniona jest wysoka wytrzymałość. Kieszenie są zwykle wykonane z materiału CORDURA®, znanego z najwyższej trwałości. W asortymencie znajdziesz także modele, w których dno wiszących kieszeni i kieszonki na calówkę jest wykonane z odpornego na przebicie materiału Kevlar®.

  Bezpieczeństwo i widoczność w ciepłe letnie dni

  Jeśli Twoja praca wymaga widoczności, możesz znaleźć u nas szorty z materiałów fluorescencyjnych, opatrzone certyfikatem EN ISO 20471. Aby zapewnić użytkownikowi całkowite bezpieczeństwo, produkty te są powlekane warstwą z tworzywa Teflon® zapewniającego szortom odporność na zabrudzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkt pozostaje widoczny przez dłuższy czas.

  Firma MASCOT zadbała też o to, aby odzież nie traciła certyfikatu podwyższonej widoczności po nadrukowaniu logo (do określonego rozmiaru).
  Jeśli w Twoim miejscu pracy widoczność nie jest szczególnie istotna, MASCOT ma też w ofercie szeroki wybór szortów w neutralnych kolorach, które z łatwością dopasujesz do Twoich aktualnie używanych zestawów odzieży roboczej.