Katalogi

  Katalogi otwierają się w formacie .pdf w nowym oknie.

  Poszukaj inspiracji w jednym z licznych katalogów odzieży roboczej, obuwia ochronnego i akcesoriów do ubrań MASCOT.

  W głównym katalogu MASCOT znajdziesz wszystkie aktualne produkty oraz informacje o certyfikatach, jakości materiału i możliwościach zastosowania. Jeśli szukasz ubrań, butów lub akcesoriów dla konkretnej branży, określonych typów produktów, np. skarpet czy bielizny, lub odzieży o danej funkcjonalności, zajrzyj do jednej z naszych mniejszych broszur specjalistycznych.

  We wszystkich katalogach znajdziesz dokładne wyjaśnienia specjalnych detali oraz wskazówki w zakresie dobierania zestawów ubrań. Dzielimy się też informacjami na temat funkcjonowania firmy MASCOT – można się na przykład dowiedzieć, w jaki sposób gruntownie testujemy produkty, zanim trafią one na półkę u jednego z naszych licznych dystrybutorów.

  W naszym asortymencie znajduje się ponad 600 produktów. Są one przypisane do różnych kolekcji, jednak wykorzystywane są w nich te same kolory. Daje to niezliczone możliwości dobierania indywidualnych pełnych zestawów odzieżowych – od stóp do głów – dla pracowników przedsiębiorstwa.

  Wszystkie katalogi i broszury otwierają się w trybie online, umożliwiającym ich przeglądanie i powiększanie wybranych fragmentów. Całe publikacje, jak również ich poszczególne strony, które szczególnie zainteresują użytkownika, można pobrać w formacie pdf.