Przed chemikaliami

    Jako pracownik branży budowlanej lub pracownik przemysłowy, możesz być narażony na krople i rozpryski ciekłych chemikaliów. W MASCOT możesz znaleźć bogaty asortyment odzieży roboczej chroniącej przed chemikaliami, która została zatwierdzona zgodnie z normą EN 13034 i zapewnia ograniczoną ochronę przed chemikaliami.

    Chroń się przed ciekłymi chemikaliami

    Odzież robocza z ochroną przed chemikaliami to dobra inwestycja, jeśli pracujesz w miejscu, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia niewielkich ilości kropli i rozprysków chemikaliów. Odzież robocza chroniąca przed chemikaliami firmy MASCOT jest odpowiednia dla miejsc pracy i środowisk, w których istnieje ryzyko wystąpienia rozprysków chemikaliów, ale w których ochrona ciała przed chemikaliami nie jest konieczna. Jeśli Twoja odzież robocza wchodzi w kontakt z chemikaliami, ważne jest, żeby natychmiast zdjąć ubrania w celu możliwie najlepszej ochrony skóry. Odzież robocza chroniąca przed chemikaliami zawsze musi być zastąpiona w razie wypadku.

    Całkowita ochrona od stóp do głów

    Odzież robocza chroniąca przed chemikaliami została zaprojektowana z użyciem szwów skierowanych ku dołowi, dzięki czemu ciecze i chemikalia nie zatrzymują się na odzieży. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą ochronę, polecamy skorzystanie z ochronnej odzieży roboczej, która pokrywa całe ciało. W asortymencie MASCOT znajdziesz zarówno jednoczęściowe kombinezony, jak i odzież roboczą chroniącą przed chemikaliami, która jest certyfikowana zgodnie z normą EN 13034. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, w MASCOT możesz znaleźć również odzież roboczą i odzież roboczą ochronną, która chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi, iskrami, płomieniami i ekstremalnymi temperaturami. Zapoznaj się z pełnym asortymentem certyfikowanej odzieży roboczej chroniącej przed chemikaliami w tej witrynie lub u lokalnego dystrybutora firmy MASCOT.