Bokserki

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Certyfikaty
Użytkownik
Seria
Produkty (1)
50180-870
MASCOT® CROSSOVER
ciemny antracyt
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY

W MASCOT znajdziesz wygodne bokserki, które możesz nosić zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Wygodny ubiór od najbardziej wewnętrznej do zewnętrznej warstwy jest konieczny, aby osiągnąć maksymalny komfort podczas pracy. Bokserki MASCOT do doskonały wybór dla wewnętrznej warstwy odzieży, która leży przy skórze. Połączenie bokserek z dodatkową bielizną firmy MASCOT może być korzystne — przykładowo możesz połączyć je z podkoszulką w wersji z rękawami lub bez nich.

Model - MASCOT® CROSSOVER - Bokserki & Podkoszulek funkcjonalny

Funkcjonalne materiały

MASCOT oferuje bokserki wykonane z lekkich materiałów. Niektóre z nich są izolujące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne, dzięki czemu zapewniona jest ochrona przed zmarznięciem i zmoknięciem. Właściwości produktu odpowiedzialne za odprowadzanie wilgoci sprawiają, że odzież może szybko wysychać, co jest konieczne do utrzymania odpowiedniej temperatury ciała podczas aktywnej pracy fizycznej i uniknięcia wychładzania się organizmu. Właściwości antybakteryjne są w niezwykle praktyczne w przypadku odzieży, która zakładana jest bezpośrednio na skórę. Bokserki oferowane przez MASCOT są dostępne w różnych neutralnych kolorach.

Bielizna - 2B4AF489-BD04-46FE-BB3D-D58B6B48A055 - MASCOT® CROSSOVER

Najważniejsza jest wygoda

W MASCOT otrzymujesz dobrze dopasowane bokserki o wysokim poziomie wygody. Wykonano je z elastycznego materiału, który dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając optymalną swobodę ruchu, która ułatwi pracę. Bokserki MASCOT są również bezszwowe i posiadają wszyte instrukcje prania — podczas noszenia ich przez cały dzień nic nie będzie Ci przeszkadzać.