Polityka prywatności i plików cookie

Mascot International A/S poważnie traktuje swoje zobowiązania wobec klientów, co dotyczy również sposobu przetwarzania danych, które nam przekazujesz.

Polityka prywatności i plików cookie określa sposób, w jaki traktujemy dane osobowe zebrane za pośrednictwem strony internetowej.

Kiedy gromadzimy dane osobowe?

Przeglądanie i korzystanie ze strony internetowej jest niezobowiązujące i anonimowe. O podanie adresu e-mail pytamy jedynie, jeżeli chcesz wykonać jedną z poniższych czynności:

  • Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie.
  • Gdy chcesz się z nami skontaktować, podajesz swój e-mail a my kontaktujemy się Tobą.

Gromadzimy dane osobowe (na przykład nazwisko i adres), tylko jeśli Ty przekazujesz nam te informacje.

W jaki sposób wykorzystujemy zebrane dane?

Zebrane dane służą do udzielenia odpowiedzi na zapytania lub komentarze.

Kto wykorzystuje dane?

Mascot International A/S a także osoby i firmy przez nas zatrudnione, które uczestniczą w powstawaniu tej strony, jej treści i usług wykorzystują informacje, które nam przekazujesz, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Nie udostępniamy Twoich danych innym podmiotom bez Twojej zgody, chyba że wymaga tego prawo.

Odnośniki do innych stron internetowych

Wyświetlamy odnośniki do innych witryn, z których korzystamy lub które polecamy. Nie ponosimy jednakże odpowiedzialności za treść ani politykę prywatności innych podmiotów. Jeżeli odwiedzasz inną stronę, powinieneś zapoznać się z jej polityką prywatności oraz pozostałymi zasadami.

Zmiany w polityce prywatności

Wszystkie zmiany w naszej polityce prywatności zostaną opisane tutaj. Jeżeli Mascot International A/S będzie dokonywać poważnych zmian w sposobie zarządzania danymi, poprosimy Cię o zgodę, zanim wprowadzimy jakiekolwiek zmiany.