BOA® Fit System

  BOA® Fit System logo

  Dzięki systemowi zapinania BOA® Fit System obuwie dobrze dopasowuje się do stopy i zapewnia jej solidne oparcie. BOA® składa się z regulowanego pokrętła, mocnego i lekkiego sznurowadła oraz niepowodujących tarcia zaczepów. W asortymencie MASCOT znaleźć można zarówno buty wysokie, półbuty, jak i sandały ochronne z systemem BOA®.

  BOA® to gwarancja optymalnego i stabilnego dopasowania obuwia do stopy – przez cały dzień. But zapina się pokrętłem, którego lekkie uniesienie ponownie rozluźnia sznurowadło. BOA® Fit System poprawia krążenie krwi w stopach poprzez eliminację punktów nacisku w obuwiu. Zapewnia to wysoki poziom komfortu i wydajności w pracy.

  Zalety BOA® Fit System

  System BOA® jest wykonany z trwałych materiałów, które zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się w każdym środowisku. Pokrętła i sznurowadła BOA® Fit System są objęte gwarancją przez cały okres użytkowania produktu, którego są częścią. Gwarancja obowiązuje wyłącznie, jeśli obuwie jest w pełni funkcjonalne.

  BOA® Fit System – szybka i wygodna precyzja

  1. Wciśnij pokrętło, by aktywować system.
  2. Obrót pokrętła powoduje zasznurowanie i idealne dopasowanie buta. Pokrętło utrzymuje naciąg sznurowadła.
  3. Unieś pokrętło, by błyskawicznie poluzować sznurowadło.

  The Boa Fit System

  Połączenie BOA® Fit System i wzornictwa MASCOT to najlepsze rozwiązanie dla obuwia ochronnego, zapewnia bowiem optymalne dopasowanie butów i ich długą żywotność.