S3 Obuwie

  Obuwie w tej klasie bezpieczeństwa dostępne jest w różnych materiałach, szerokościach i kolorach — także dla kobiet. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne obuwie wiązane czy inne zapięcia, takie jak innowacyjny system Boa®, oba te rodzaje znajdziesz w klasie bezpieczeństwa S3.

  Klasa bezpieczeństwa S3

  Całkowita ochrona stóp

  Bardzo duża część obuwia ochronnego firmy MASCOT należy do klasy bezpieczeństwa S3. Obuwie ochronne w tej klasie bezpieczeństwa oferuje całkowitą ochronę i doskonały komfort. Wszystkie niskie i wysokie buty ochronne w klasie bezpieczeństwa S3 są zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20345:2011. Oprócz innych elementów związanych z bezpieczeństwem, obuwie wyposażono w ochronę przed gwoździami i ostrymi obiektami na ziemi, a także w podnoski, które oferują możliwie najlepszą ochronę palców przed zewnętrznymi uderzeniami i upuszczonymi przedmiotami. Obuwie w klasie bezpieczeństwa S3 (i w klasie S1P) ma podeszwy odporne na oleje i benzynę, a wszystkie niskie i wysokie buty są odporne na poślizgi, mają właściwości antystatyczne i oddychające. Innymi słowy — to gwarancja całkowitej ochrony.

  Aluminiowy podnosek - Piktogram

  Wodoodporność dla ekstremalnych środowisk pracy

  Różnica pomiędzy klasami bezpieczeństwa S1P a S3 polega na tym, że niskie i wysokie buty w klasie S3 są wodoodporne. Takie obuwie jest więc szczególnie dobrym wyborem dla każdego, kto pracuje na zewnątrz lub potrzebuje wyjątkowo stabilnego obuwia, które będzie chronić przed deszczem i śniegiem. Ta klasa bezpieczeństwa oferuje bardzo stabilne i trwałe obuwie do użytku przemysłowego. Obuwie w klasie bezpieczeństwa S3 jest również odpowiednie dla każdego, kto pracuje jako podwykonawca na ciężkiej budowie, np. przy murowaniu lub kanalizacji. Jeśli wolisz lżejsze obuwie uszyte z tkaniny lub przewiewne sandały, zapoznaj się z obuwiem w klasie bezpieczeństwa S1P.