MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC

Obuwie ochronne jest niezbędne, jeśli Twoja praca obejmuje kontakt z ciężkimi materiałami lub jeśli pracujesz w miejscu o nierównych powierzchniach, w pobliżu maszyn jako rzemieślnik lub na obszarze przemysłowym albo w magazynie. W MASCOT znajdziesz kolekcję MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC, która obejmuje tradycyjne półbuty i wysokie buty ochronne dostosowane do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Obuwie w tej kolekcji to doskonały wybór dla każdego, kto pracuje w branży budowlanej jako stolarz, podwykonawca lub instalator. Ochronne półbuty i buty wysokie w kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC wykonano z elastycznych materiałów, które zapewniają doskonałą wygodę podczas chodzenia. Jednocześnie zawsze zapewniają stabilność stopy na nierównych powierzchniach i składanych drabinach dzięki małej usztywnianej wkładce znajdującej się w tylnej części podeszwy (wsparcie środka podeszwy).

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Materiały
Certyfikaty
Rozmiary
Technologie
Użytkownik
Seria
Produkty (2)
F0025-901
MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC
czerń/czerwień
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
F0014-901
MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC
czerń/czerwień
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC - logo

Pełna ochrona całej stopy

Całe obuwie ochronne w kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC posiada ergonomiczne podnoski, które zapewniają dodatkową ochronę palców i lepszą swobodę ruchu. Aby gwarantować lepszy komfort i ochronę przed zimnem, obuwie ochronne w kolekcji CLASSIC wyposażono również w ochronę antyprzebiciową z materiału. Ten rodzaj podeszwy zabezpieczającej przed przebiciem od spodu obejmuje trochę większy obszar niż wariant klasyczny, dlatego oferuje lepszą ochronę przed gwoździami i innymi ostrymi obiektami na podłożu. Dodatkowo kolekcja MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC obejmuje również funkcje takie jak stabilizujące wsparcie środka podeszwy, podeszwy odporne na ciepło wykonane z poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego (PU/TPU), przyczepność na drabinie i bardzo trwałe wzmocnienie w części palców TPU, dzięki którym obuwie ochronne zyskuje wyjątkowo długie życie i nadaje się szczególnie do pracy w pozycji klęczącej.

Dobry, klasyczny wybór

Zdecyduj się na kolekcję MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC, jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego o klasycznym, neutralnym wyglądzie i nacisku na aspekty związane z bezpieczeństwem. Wszystkie buty ochronne w kolekcji MASCOT® OBUWIE CLASSIC zostały zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20345:2011. Wiele naszych półbutów i wysokich butów spełnia wymagania najwyższej klasy bezpieczeństwa (S3), co oznacza, że oprócz ochrony antyprzebiciowej i podnosków, buty są również odporne na poślizgi, absorbują wstrząsy, mają właściwości antystatyczne, oddychające, wodoodporne i wyposażone są w podeszwę zewnętrzną odporną na oleje i benzynę. Kolekcja MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC jest tym samym bezpiecznym i klasycznym wyborem, jeśli szukasz obuwia ochronnego o dobrej jakości z całą gamą funkcji, które zapewnią możliwie najlepszą ochronę Twoim stopom.