MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC

  MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC to tradycyjne obuwie ochronne zapewniające dobrą amortyzację wstrząsów. Buty z tej kolekcji są odpowiednie do wielu typów zadań i dla różnych grup zawodowych działających w sektorach lekkiego budownictwa oraz rzemiosła, gdzie prace wykonuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

  Wygoda i najlepsza ochrona Twoich stóp

  Obuwie ochronne MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC posiada amortyzującą podeszwę środkową, która zapewnia stopom duży komfort i zapobiega powtarzającym się wstrząsom kręgosłupa podczas chodzenia. Równocześnie stopy są chronione przed ostrymi, szpiczastymi przedmiotami, między innymi za pomocą elastycznej tekstylnej ochrony antyprzebiciowej. Dodatkowo buty zabezpieczają użytkownika przed spadającymi przedmiotami dzięki mocnym podnoskom.

  Doskonały, klasyczny wybór

  Wybierz MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC, jeśli potrzebujesz obuwia o klasycznym wyglądzie i neutralnej formie, a jednocześnie zależy Ci na pełnej i wszechstronnej ochronie. Produkty z kolekcji są zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20345.

  MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC to pewny i klasyczny wybór dla osób, które poszukują dobrych półbutów lub wysokich butów ochronnych z wieloma elementami gwarantującymi najlepsze możliwe zabezpieczenie stóp.