Sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego

  Jeśli pracujesz w branży obejmującej sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego, dobra widoczność ma decydujące znaczenie. MASCOT ma w ofercie bogaty asortyment odzieży roboczej dla pracowników branży budowlanej, konstrukcyjnej oraz przedsiębiorstw budowlanych i innych branż, dla których sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego odgrywa rolę.

  WykonawcaPracownik drogowyKamieniarz/murarz

  Jeśli pracujesz na dużych placach budowy, przy torach kolejowych lub wykonujesz roboty drogowe, dobra widoczność i maksymalne bezpieczeństwo są dla Ciebie szczególnie ważne. MASCOT oferuje szeroki wybór odzieży roboczej zapewniającej dużą widoczność, dzięki której możesz czuć się bezpiecznie podczas pracy. Odzież ochronna jest zatwierdzona pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471.

  MASCOT oferuje trzy różne standardowe kolory fluorescencyjne o podwyższonej widoczności: żółty (kolor nr 17), pomarańczowy (kolor nr 14) i czerwony (kolor nr 222), dzięki czemu możesz wybrać kolor pasujący do Twojego miejsca pracy lub dziedziny w branżach takich jak sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego. Większość produktów dostępna jest z ciemnymi, kontrastującymi kolorami, takimi jak ciemnogranatowy, ciemny antracyt lub zieleń mchu, znajdującymi się w miejscach najczęściej narażonych na zabrudzenia i zużycie. Ponadto wiele z ubrań ochronnych MASCOT jest pokrytych powłoką chroniącą przed zabrudzeniami. Dzięki temu odblaskowe obszary odzieży roboczej mniej się brudzą, co jest bardzo ważne dla długotrwałej widoczności.

  Trzy różne klasy bezpieczeństwa

  Wymagania dotyczące widoczności różnią się w zależności od branży i środowiska pracy. Dlatego oferujemy produkty w trzech różnych klasach bezpieczeństwa, z których klasa 3 zapewnia najlepszą ochronę. O klasie produktu decyduje powierzchnia elementów odblaskowych i materiał fluorescencyjny. Im większa powierzchnia, tym wyższa klasa produktu. System klas to przewodnik, który pomoże Ci znaleźć odzież roboczą odpowiednią do pracy w branżach takich jak sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego.

  Obuwie robocze

  Bezpieczeństwo zapewniane przez obuwie jest również niezwykle ważne dla pracowników i branż takich jak sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego. MASCOT oferuje pracownikom branż obejmujących sektor konstrukcyjny i budownictwa ciężkiego duży wybór obuwia ochronnego ze wszystkimi niezbędnymi elementami ochronnymi, pasującymi do warunków pracy.