Przemysł ciężki

  Praca spawacza, kowala czy robotnika maszynowego wymaga specjalnej odzieży roboczej, aby pracownik podczas wykonywania swoich zadań mógł czuć się bezpiecznie. MASCOT oferuje duży wybór roboczej odzieży i obuwia dla branż obejmujących przemysł ciężki.

  Pracownik obróbki metaliSpawaczOperator

  Ważne warunki, które spełnia odzież robocza dla branż takich jak przemysł ciężki to bezpieczeństwo, wytrzymałość i wygoda. Ponieważ kieszenie niosą ze sobą ryzyko utknięcia w maszynach, odzież robocza dla tego segmentu często jest wyposażona w ograniczoną ilość kieszeni i detali. Znajdziesz u nas odzież roboczą z lżejszych rodzajów tkanin, które są wygodne w noszeniu podczas pracy w ciepłych pomieszczeniach lub wśród dużych maszyn przemysłowych. MASCOT oferuje różne rodzaje tkanin dla branż takich jak przemysł ciężki. Każda z nich ma pewne bardzo szczególne właściwości, które idealnie sprawdzają się przy pracy w branżach obejmujących przemysł ciężki. Znajdziesz u nas odzież roboczą z czystej bawełny, produkty o ładnej, grubej strukturze oraz o bardziej klasycznie wyglądającym splocie skośnym. Duża część asortymentu MASCOT dla branż takich jak przemysł ciężki nadaje się również do prania przemysłowego.

  EN ISO 11611

  MASCOT oferuje również odzież roboczą z certyfikatem zgodności z normą EN ISO 11611. Odzież robocza z tym certyfikatem chroni Cię przy krótkotrwałym spawaniu lub przy innych pracach niosących ze sobą podobne zagrożenia. Odzież ochronna z certyfikatem EN ISO 11611 chroni przed iskrami i krótkotrwałym kontaktem z ogniem. Podczas spawania, gdzie powstają większe iskry, ważne jest również stosowanie ochrony na głowie, rękach i z przodu ubrania.

  Obuwie ochronne

  MASCOT oferuje również obuwie ochronne dla pracowników branż obejmujących przemysł ciężki. Znajdziesz u nas obuwie ochronne i wysokie buty ochronne, w których materiał podeszwy jest specjalnie zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach i jest odporny na kontakt z powierzchniami o temperaturze do 300 °C.