MASCOT® UNIQUE

  Wszystko w jednym miejscu

  MASCOT® UNIQUE to kolekcja jedno- i dwubarwnej odzieży roboczej w dziewięciu połączeniach kolorystycznych. Bogaty wybór produktów i jakości tkanin daje niezliczone możliwości tworzenia zestawów. Kolekcja powstała z myślą o różnych branżach, zarówno w rzemiośle, jak i przemyśle. Duża część produktów jest zdatna do prania przemysłowego.

  Dzięki szerokiej gamie rodzajów produktów użytkownik zawsze znajdzie u nas ubrania idealnie odpowiadające jego potrzebom – niezależnie od tego, czy zajmuje się rzemiosłem, czy pracuje w przemyśle. Bogactwo dostępnych kolorów pozwala przy tym na wybór modeli, które pasują również do wizerunku firmy.

  Spodnie z różnych materiałów

  W ramach kolekcji MASCOT® UNIQUE dostępne są spodnie z trzech różnych materiałów. Każdy z nich został opracowany z uwzględnieniem specyficznych właściwości istotnych w danych warunkach pracy i w danym otoczeniu. Dlatego też wybór materiału zawsze warto rozważać w kontekście wykonywanych prac, temperatury oraz warunków pogodowych.

  Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowo lekkich spodni, czy wykonanych z bardzo wytrzymałego materiału, znajdziesz je w naszej kolekcji. Wiele modeli jest wzmocnionych materiałem CORDURA® w szczególnie narażonych miejscach, takich jak kolana czy wiszące kieszenie. Przyczynia się to do wyjątkowo wysokiej trwałości spodni, również gdy praca odbywa się w szybkim tempie oraz do wydłużenia żywotności produktu.

  Jakość 230: Superlekkie spodnie . Spodnie z wyjątkowo lekkiego materiału (205 g/m²) z dużą zawartością bawełny – idealne do pracy w przemyśle i w ciepłym otoczeniu.

  Jakość 442: Lekkie i trwałe spodnie. Lekki i wytrzymały materiału do pracy w przemyśle oraz wszystkich branżach rzemieślniczych. Ponadto spodnie są odpowiednie do prania przemysłowego.

  Jakość 203: Mocna, wytrzymała tkanina z dodatkiem TENCEL®. Spodnie z solidnego, wytrzymałego materiału o właściwościach chłodzących – idealne do pracy w rzemiośle i budownictwie. Spodnie są odpowiednie do prania przemysłowego.

  Spodnie o damskich fasonach

  W ramach kolekcji dostępne są również spodnie w dwóch damskich fasonach – DIAMOND i PEARL. Wybór jednego z tych fasonów zależy od stosunku obwodu talii do bioder.

  W przypadku różnicy mniejszej niż 20 cm odpowiedni będzie fason PEARL. Jeśli różnica przekracza 20 cm, zalecamy fason DIAMOND.

  Pełna gama górnych części odzieży

  Jeśli zdecydujesz się na kolekcję MASCOT® UNIQUE, w zasadzie nie musisz już szukać dalej. W asortymencie znajdziesz części górne funkcjonujące jako odprowadzające wilgoć warstwy wewnętrzne, jako izolujące warstwy pośrednie, jak również wiatro- i wodoszczelne warstwy wierzchnie. Połączenie górnych części w ramach ubioru warstwowego zapewnia optymalną ochronę na wszystkie pory roku.

  Niektóre z części górnych posiadają utrzymującą ciepłotę ciała lekką podszewkę CLIMASCOT®. Materiał podszewki jest w 35% wykonany z poliestru z recyklingu.

  Bogaty wybór produktów odpowiednich prania przemysłowego

  Duża część odzieży roboczej z kolekcji MASCOT® UNIQUE została zaprojektowana pod kątem prania i suszenia przemysłowego. Produkty przystosowane do prania przemysłowego oznaczone są symbolem ProWash®.

  Mix & Match – łączenie produktów z różnych kolekcji

  Zadbaliśmy, aby ubrania z tej kolekcji można było łączyć z produktami z całego asortymentu MASCOT. Dzięki temu można samodzielnie tworzyć zestawy odzieży roboczej, które pasują do osobistego stylu użytkownika i zapewniają mu profesjonalny wygląd. W różnych kolekcjach zastosowaliśmy te same kolory, co umożliwia komponowanie zestawów ubrań w ulubionych barwach.

  Korzystaj z metody Mix & Match i zestawiaj ze sobą ubrania z kolekcji MASCOT® UNIQUE z ponad 700 produktami z naszego asortymentu.