Corporate wear

  Stylowe produkty, które dzięki swojemu reprezentacyjnemu wyglądowi doskonale nadają się do pracy w sektorze usługowym i innych branżach wymagających kontaktu z klientami. Ubrania MASCOT corporate wear są przyjemne w noszeniu, a przy tym prezentują się estetycznie i profesjonalnie. U nas elegancki wygląd nie wymaga pójścia na kompromis w kwestii wygody.

  Produkty są lekkie, formalne, a przy tym trwałe. Pozwalają zachować schludny wygląd przez cały dzień pracy – bez ryzyka sprawiania złego wrażenia wymiętym ubiorem już po kilku godzinach.

  Reprezentacyjny wizerunek firmy dzięki odzieży jej personelu

  Ubrania z serii MASCOT corporate wear to doskonały wybór dla pracowników spędzających dzień w biurze, sklepie czy za ladą. W asortymencie znajdują się spodnie i spódnice ze stuprocentowego streczu, koszule o różnych barwach, jakościach i fasonach, jak również eleganckie dzianiny o wysokiej zawartości wełny merynosowej.

  Bogate możliwości łączenia

  Istnieje wiele możliwości tworzenia różnych zestawów odzieżowych. Ubrania można łączyć z produktami z całego asortymentu MASCOT – na przykład z koszulkami polo lub t-shirtami MASCOT® CROSSOVER. W ten sposób, odpowiednio dobierając ubrania, można stworzyć własny styl przedsiębiorstwa i zastosować go na różnych stanowiskach. W MASCOT można również zamówić nadrukowanie lub wyhaftowanie na odzieży wybranego logo.