MASCOT® FOOD & CARE

  MASCOT® FOOD & CARE to kompletna kolekcja odzieży specjalnie zaprojektowanej w wariantach dla mężczyzn i kobiet. Wszystkie produkty cechuje duża wygoda i komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu w 100% materiału streczowego zapewniają one wyjątkową swobodę ruchów, a dodatkowo nadają się do prania i suszenia przemysłowego. Kolekcja jest przeznaczona dla pracowników produkcji, przemysłu spożywczego i innych branż, w których decydujące znaczenie ma wysoki poziom higieny.

  different colours food and care 

  Produkty w 100% wykonane z czterokierunkowego streczu

  MASCOT oferuje teraz ubiory o przemyślanym wzornictwie dla branży, której potrzeby w zakresie odpowiedniego dopasowania odzieży roboczej do sylwetki użytkownika były dotąd niedostrzegane. Kolekcję zaprojektowano z myślą o zapewnieniu pracownikom optymalnego komfortu. Przyczynia się do niego m.in. zastosowanie – po raz pierwszy w odzieży przeznaczonej dla sektora spożywczego – popularnej i dokładnie przetestowanej tkaniny o jakości 511. Ten opracowany przez MASCOT materiał charakteryzuje się elastycznością w czterech kierunkach, co gwarantuje niezrównaną swobodę ruchu bez kompromisów w kwestii trwałości ubioru.

  <p>food and care Prowash symbol</p>

  Odzież certyfikowana

  W kolekcji MASCOT® FOOD & CARE wykorzystaliśmy także inne, nierozciągliwe tkaniny, jednak krój odzieży zawsze pozwala na zachowanie optymalnej wygody podczas wykonywania pracy w różnych pozycjach. Wszystkie jakości tkanin spełniają rygorystyczne wymogi przemysłu spożywczego w zakresie odporności na pranie przemysłowe oraz trwałości. Są to gruntownie przetestowane materiały, które MASCOT stosuje od lat i które wielokrotnie dowiodły swojej wartości w produktach przeznaczonych dla innych sektorów.

  Ubrania wchodzące w skład kolekcji MASCOT® FOOD & CARE zaprojektowano z myślą o pracownikach przemysłu spożywczego i innych branż, w których istotne znaczenie ma wysoki poziom higieny. Wszystkie produkty tej linii są zgodne z wymogami HACCP, a duża większość z nich również z normą DIN 10524. Ponadto są zdatne do prania przemysłowego i umożliwiają założenie czipów HF i UHF.

  Podział na strefy – różne połączenia kolorystyczne

  Przedsiębiorstwa, w których wymagana jest identyfikacja poszczególnych grup pracowników w zależności od strefy, mogą wybierać spośród pięciu wariantów oznakowania na ramionach. Szeroki asortyment części górnych odzieży jest dostępny zarówno w wersjach neutralnych – bez oznaczeń na ramionach – jak i z oznaczeniami, których siatkowy wzór jest inspirowany skrzydłami satelity. Oznaczenie rozmiaru górnych części ubioru znajduje się na wewnętrznej stronie karczka, natomiast w przypadku spodni informacja o rozmiarze jest umieszczona na zewnątrz, na ich pasie po lewej i prawej stronie, tak aby była widoczna, gdy odzież jest ułożona w stos.

  different colours food and care&nbsp;

  Unikalny system identyfikacji rozmiarów

  Pracownicy większych przedsiębiorstw zamawiających duże partie odzieży roboczej łatwo znajdą wśród naszych produktów te o odpowiedniej dla nich wielkości oraz długości nogawek. W kolekcji MASCOT® FOOD & CARE zastosowaliśmy opracowany przez nas unikalny system oznaczania rozmiarów (i długości nogawek spodni) za pomocą barwnych przeszyć. Przeszycia te umieszczono wewnątrz na karku górnych części odzieży i wewnątrz pasa spodni w taki sposób, by były łatwo widoczne, gdy ubrania są złożone w stos.

  Do wyboru, do koloru – Mix & Match

  Barwy produktów MASCOT® FOOD & CARE to dobrze znane kolory MASCOT. Dzięki temu można je łatwo łączyć w zestawy z wyrobami pochodzącymi z innych kolekcji, na przykład wieloma częściami górnymi odzieży z serii MASCOT® CROSSOVER, które również nadają się do prania przemysłowego i spełniają wymogi HACCP. Dodatkowo w asortymencie MASCOT znajduje się obuwie ochronne z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLEAR i MASCOT® FOOTWEAR COVER, które można prać w temperaturze 40 °C.