Customized teaser logo

  Odzież robocza przyszłości jest już dostępna!

  ZAPRASZAMY do zapoznania się z nową, innowacyjną kolekcją odzieży roboczej dla rzemieślników: MASCOT® CUSTOMIZED.

  Odzież robocza tak innowacyjna, że musisz ją wypróbować!

  Ubiór roboczy przyszłości powinien być tak lekki i przyjemny w noszeniu jak odzież sportowa, a zarazem nowoczesny i wytrzymały jak... odzież robocza – a przy tym wyprodukowany z największym możliwym udziałem materiałów z odzysku. Wszystko to znajdziesz w ofercie MASCOT.

  MASCOT® CUSTOMIZED

  Swoboda ruchu, funkcjonalność i wytrzymałość

  To Ty jesteś naszą grupą docelową. Ty nosisz wytwarzane przez nas ubrania – dzień po dniu. Jesteś rzemieślnikiem i wiesz, jakie funkcje musi spełniać Twoja odzież robocza. Dlatego kolekcja MASCOT® CUSTOMIZED została zaprojektowana wspólnie z rzemieślnikami, abyśmy mieli pewność, że właściwości i detale produktów odpowiadają Waszym potrzebom.

  Długi okres użytkowania ubioru i nieskrępowana swoboda ruchu są dla Ciebie ważne. Nauczyliśmy się tego przez 40 lat produkowania odzieży roboczej z myślą właśnie o Tobie. Kolekcję MASCOT® CUSTOMIZED opracowaliśmy, korzystając ze specjalistycznej wiedzy i innowacyjnych metod produkcji. Dzięki temu możemy zaoferować Ci odzież wyróżniającą się przede wszystkim trwałością i unikalną swobodą ruchu, ale także ciekawym wzornictwem oraz nowatorskimi funkcjami.

  Wysoka jakość i to, że ubiór będzie Ci służył przez długi czas, nie podlega wątpliwości, ponieważ wszystkie nasze produkty są „Tested to Work”. Koncepcja „Tested to Work” jest dla Ciebie gwarancją, że Twoja nowa odzież robocza została gruntownie przebadana w laboratorium i sprawdzona przez przyszłych użytkowników, zanim trafiła do sprzedaży, aby jak wszystkie nasze wyroby była najwyższej jakości.

  Kieszenie wiszące, które przymocujesz tam, gdzie chcesz

  Kieszenie wiszące mogą być ważnym udogodnieniem w intensywnej, codziennej pracy. Powinny być łatwe w mocowaniu do spodni lub szortów. Dobrze byłoby też, gdyby zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach Twojej grupy zawodowej i odpowiadały Twoim preferencjom.

  Jeśli jesteś np. elektrykiem, malarzem albo fachowcem innej branży, w której pojemne kieszenie są przydatne – mamy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. W kolekcji MASCOT® CUSTOMIZED znajdziesz kieszenie wiszące, które opracowaliśmy specjalnie dla różnych branż i mając na uwadze rozmaite indywidualne oczekiwania.

  Click Pocket System – łatwe przypinanie i odpinanie kieszeni

  Dzięki naszemu nowo opracowanemu systemowi mocowania kieszeni Click Pocket System możesz je umieścić tam, gdzie chcesz. To proste rozwiązanie umożliwia indywidualne przypięcie kieszeni – w takiej liczbie, jakiej wymaga dana sytuacja – w wybranych miejscach za pomocą klipsów zatrzaskowych.