Przemysł morski i energetyka wiatrowa

  Pracownicy przemysłu morskiego i sektora energetyki wiatrowej potrzebują odzieży, która zapewni im bezpieczeństwo. MASCOT posiada szeroki asortyment odzieży i obuwia ochronnego przeznaczony specjalnie dla tych branż. Mamy m.in. ubiory odpowiednie do pracy przy produkcji, montażu i konserwacji komponentów elektrowni wiatrowych, w tym również wiatro- i wodoszczelną odzież idealnie nadającą się do wykonywania prac na zewnątrz w zmiennych warunkach pogodowych.

  Maksymalna widzialność

  W przemyśle morskim i energetycznym dobra widzialność i bezpieczeństwo pracowników mają kluczowe znaczenie. Dlatego posiadamy bogaty wybór odzieży o intensywnej widzialności certyfikowanej za zgodność z normą 20471. Gdy odzież gwarantuje bezpieczeństwo, można spokojnie skoncentrować się na wykonywaniu swoich zadań, czy to na platformie wiertniczej, czy też przy montażu lub transporcie komponentów elektrowni wiatrowych.

  EN 61482-2

  Dla przemysłu morskiego i energetyki wiatrowej oferujemy również odzież roboczą spełniającą wymogi normy IEC-61482-2. Ubiory z tym certyfikatem zabezpieczają użytkownika przed zagrożeniami termicznymi spowodowanymi łukiem elektrycznym. Odzież trudnopalna jest szczególnie ważna dla osób pracujących przy montażu i konserwacji elektrowni wiatrowych. Stopień ochrony zwiększa ubiór warstwowy oraz dodatkowe wyposażenie (rękawice, kask, itp.).

  Obuwie robocze

  MASCOT posiada także obuwie ochronne dla pracowników przemysłu morskiego i sektora energetyki wiatrowej. W naszym asortymencie znajduje się odporne i trwałe obuwie ochronne ze skóry, które jest odpowiednie do stosowania w wymagającym środowisku. Do wyboru, zgodnie z potrzebami, są buty wysokie, półwysokie oraz półbuty.