Przemysł lekki i logistyka

MASCOT oferuje szeroki asortyment odzieży i obuwia roboczego dla branż takich jak przemysł lekki i logistyka. Znajdziesz u nas między innymi odzież i obuwie robocze dla kierowców, monterów, pracowników magazynów i produkcji. Wspólnymi cechami tej odzieży roboczej są proste i praktyczne elementy oraz optymalna ochrona. Ważnymi czynnikami są wyjątkowa wytrzymałość i funkcjonalność.

Ubranie robocze Czerwony/Ciemnoniebieski

Pracownik magazynowyKierowca ciężarówkiKierowca

Odzież robocza dla dla branż takich jak przemysł lekki i logistyka ma mniej kieszeni i detali niż odzież dla wielu innych sektorów. Częściowo wynika to z braku potrzeby wkładania narzędzi do kieszeni oraz z faktu, że kieszenie i przedmioty mogą utknąć – na przykład w maszynach. Znajdziesz u nas również odzież roboczą z cienkich tkanin o niskiej wadze. Przy pracy w wyższych temperaturach, np. przy dużych maszynach przemysłowych lub na magazynie, tego typu odzież robocza to konieczność.

Przeznaczona dla firm produkcyjnych odzież MASCOT ma ukryte guziki i zamki błyskawiczne, dzięki czemu nie rysuje i nie zadrapuje otoczenia.

Wytrzymała odzież robocza

Produkty opracowane dla branż takich jak przemysł lekki i logistyka wykonane są z wytrzymałego materiału. Niezależnie od tego, czy wybierzesz spodnie robocze wykonane w 100% z materiału elastycznego, materiału o splocie skośnym, czy tegoż materiału, ale z elastycznymi partiami, otrzymasz trwałe produkty, które wytrzymają wielokrotne użycie i pranie. Część produktów z tego segmentu nadaje się również do prania przemysłowego.

A0D6639B-D31F-4CE0-907E-2E285A86F634 - 2 Kobiety - Niebieski Odzież robocza

Obuwie robocze bez elementów ochronnych

Ważne jest, aby Twoje obuwie pasowało do warunków pracy. Dlatego znajdziesz u nas również obuwie przeznaczone dla branż takich jak przemysł lekki i logistyka. Oferujemy zarówno sandały, półbuty, buty wysokie, drewniaki, jak i buty wysokie/kalosze PU, w których nacisk położony jest na bezpieczeństwo i wygodę. Produkty wybierać można również pod kątem innych właściwości – może to być na przykład obuwie wodoodporne, amortyzujące, antypoślizgowe i zgodne z normą ESD.