MASCOT® FRONTLINE

    W skład kolekcji MASCOT® FRONTLINE wchodzą ubiory dla osób zatrudnionych w sektorze usługowym, w biurach, w zawodach technicznych oraz w logistyce. To odzież z materiałów elastycznych, jak również nierozciągliwych, zapewniająca swobodę poruszania się, a przy tym lekka, miękka i wytrzymała. Wyroby MASCOT® FRONTLINE charakteryzują się reprezentacyjnym wyglądem. Bogaty asortyment umożliwia wybór spomiędzy wielu modeli i kolorów. Kolekcja obejmuje szereg produktów wykonanych z nadzwyczajnie elastycznego streczu, który w wyjątkowy sposób dopasowuje się do ruchów użytkownika. Krótko mówiąc, MASCOT® FRONTLINE to odzież z opcjonalnym dodatkiem elastycznych włókien, w której można czuć się komfortowo i wyglądać reprezentacyjnie przez cały dzień wypełniony obowiązkami.

    Odzież służbowa zapewniająca jednolity wizerunek firmy

    Produkty „corporate wear” z kolekcji MASCOT® FRONTLINE to spodnie i spódnice wykonane z nadzwyczajnie elastycznego streczu. Nadają się znakomicie dla osób zatrudnionych w biurach i przy obsłudze klienta, które potrzebują lekkiej, formalnej odzieży, by wyglądać elegancko i profesjonalnie przez cały dzień. Spodnie i spódnice da się na wiele sposobów łączyć z innymi ubiorami MASCOT, na przykład z linii MASCOT® CROSSOVER, uzyskując reprezentacyjne zestawy odzieży służbowej. Dzięki temu, odpowiednio dobierając ubrania, można stworzyć własny styl przedsiębiorstwa i zastosować go na różnych stanowiskach.

    Odzież robocza w fasonie damskim

    Kolekcja MASCOT® FRONTLINE obejmuje spódnice i spodnie o kroju przeznaczonym specjalnie dla kobiet. Do wyboru są dwa fasony: DIAMOND i PEARL, by każda użytkowniczka mogła znaleźć wyrób dopasowany do swojej sylwetki. Ubrania dla kobiet z ULTIMATE STRETCH mają niską wagę i dużą odporność na ścieranie, dzięki czemu nadają się do różnych rodzajów prac. Lub alternatywnie, jeśli szukasz odzieży o większej funkcjonalności, w katalogu MASCOT znajdziesz zarówno elastyczne jak i nierozciągliwe spodnie z kieszeniami na kolanach, kurtki i inne topy w krojach zaprojektowanych specjalnie dla kobiet.