MASCOT®FOOTWEAR CASUAL

Kolekcja MASCOT® FOOTWEAR CASUAL stanowi złoty środek pomiędzy obuwie robocze a wygodnymi butami na co dzień. CASUAL to klasyczne, stylowe i pozbawione elementów ochronnych buty o charakterze sportowym, które pod względem jakości, wzornictwa i wygodnego fasonu korespondują z obuwiem ochronnym z innych kolekcji MASCOT.

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Rozmiary
Użytkownik
Seria
Produkty (1)
F0900-907
MASCOT® FOOTWEAR CASUAL
czerń
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY

Bez elementów ochronnych, ale także w najwyższej jakości

Produkty z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CASUAL różnią się od pozostałego asortymentu obuwia MASCOT brakiem podnoska, antyprzebiciowej podeszwy i innych elementów ochronnych. W zamian za to zapewniają niezrównaną swobodę poruszania się. CASUAL to optymalne rozwiązanie do pracy niewymagającej ochrony stóp. Kolekcja jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie ze strony klientów, dla których chcieliśmy stworzyć komfortowe obuwie z innowacyjnych, nowych materiałów. Modele z kolekcji posiadają wierzchy m.in. z naturalnego zamszu, a podeszwy z gumy. Są również bardzo lekkie – ich waga wynosi poniżej 300 g.

Klasyczne wzornictwo

Modele CASUAL charakteryzują się klasycznym, stylowym wyglądem, który nawiązuje między innymi do sportowych butów z minionych dekad. Dzięki połączeniu tradycyjnego wzornictwa z innowacjami i współczesnym fasonem, użytkownik otrzymuje kolekcję estetycznego, funkcjonalnego obuwia, świetnie pasującego zarówno do klasycznej odzieży roboczej, jak i do zestawów tworzonych w ramach kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej firmy.

Sneakersy Czarny - MASCOT® FOOTWEAR CASUAL

Uniwersalne rozwiązanie

Modele MASCOT® FOOTWEAR CASUAL doskonale nadają się do miejsc pracy, w których można nosić zwykłe buty sportowe. Pracodawca, który chce zapewnić spójny wygląd swoich pracowników wszystkich szczebli, może swobodnie wybrać modele CASUAL dla osób, które nie muszą stosować obuwia ochronnego. Krótko mówiąc, MASCOT® FOOTWEAR CASUAL to uniwersalna kolekcja obuwia spełniająca wszelkie wymagania w zakresie wygody, elastyczności i funkcjonalności.