MASCOT® ACCELERATE SAFE

  MASCOT® ACCELERATE - Żółty hi-vis - Odzież ochronna

  Kolekcja dla użytkowników, którzy od odzieży ochronnej oczekują czegoś wyjątkowego. Produkty z serii MASCOT® ACCELERATE SAFE zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i nieograniczoną swobodę ruchu. Ubrania wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Wykonane są z tkanin o różnych właściwościach i zaprojektowane w fasonach przeznaczonych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki funkcjonalnym detalom i intensywnej widzialności są odpowiednią ofertą dla branż, w których bezpieczeństwo i komfort pracy są koniecznością.

  ACCELERATE SAFE - detail

  Eleganckie wzornictwo z myślą o użytkowniku

  MASCOT® ACCELERATE SAFE to doskonały wybór dla osób, którym na równi z bezpieczeństwem zależy na wyglądzie i dobrym designie. Ukośne, asymetryczne ułożenie elementów odblaskowych wyszczupla optycznie sylwetkę i nadaje jej dynamiczny wygląd. Ponadto elementy te są podzielone, dzięki czemu ubiór zyskuje bardziej elegancki, nowoczesny charakter. Odblaski używane w kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE są również wykonane z elastycznego materiału, a zatem nie wpływają negatywnie na swobodę poruszania się użytkownika.
  MASCOT® ACCELERATE SAFE to kompletny asortyment odzieży roboczej o intensywnej widzialności dla kobiet i mężczyzn. Oferta została starannie dobrana, tak by spełniała wszelkie potrzeby pracowników rozmaitych sektorów, od budownictwa i rzemiosła aż po energetykę wiatrową i montaż infrastruktury. Kolekcja obejmuje produkty w trzech fluorescencyjnych barwach – żółtej, pomarańczowej i czerwonej – łącznie w dziewięciu połączeniach kolorystycznych. MASCOT® ACCELERATE SAFE to szeroka gama ubiorów z lekkich, wytrzymałych materiałów, które gwarantują niezrównaną swobodę ruchu, w tym produktów z ULTIMATE STRETCH lub ze strefami streczowymi.
  Kobieta - Piktogram

  Produkty zaprojektowane specjalnie dla kobiet

  W skład kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE wchodzi odzież ochronna zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Są to spodnie, krótkie spodnie i spódnice w opracowanym przez nas fasonie DIAMOND. To krój przeznaczony dla pań, których talia jest węższa od obwodu bioder o ponad 20 cm. Oprócz tego oferujemy damskie T-shirty, bluzy polarowe, kurtki softshell, kurtki membranowe oraz zimowe.
  EN ISO 20471

  Widoczność i bezpieczeństwo dla wszystkich branż

  Obszerność asortymentu pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb szeregu grup docelowych, gdyż nasza odzież ochronna ma wiele różnych zastosowań. Możliwe jest też spełnienie indywidualnych życzeń danego pracownika w kwestii ubioru. Wyróżnikiem kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE jest najwyższy poziom ochrony zapewniany przez produkty certyfikowane pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471, które łatwo można łączyć w zestawy o wymaganej klasie bezpieczeństwa.

  Spodnie gwarantujące maksymalną swobodę ruchu

  MASCOT® ACCELERATE SAFE to odzież ochronna o wielu funkcjonalnych detalach, produkowana z gruntownie przetestowanych tkanin. Cechą charakterystyczną wyrobów z tej serii jest ich elastyczność. W kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE można znaleźć dolne części odzieży z czterech różnych jakości materiałów o unikatowych właściwościach.

  Tkanina o jakości 511 – materiał elastyczny zdatny do prania przemysłowego

  Tkanina wyróżnia się najwyższą elastycznością, przez co uszyte z niej produkty zapewniają niezrównaną swobodę ruchu, bez uciskania i ocierania w żadnym miejscu. Ten rozciągliwy materiał łączy niską wagę z dużą wytrzymałością, a jednocześnie jest wodoodporny. Nadaje się do prania przemysłowego, co stanowi wyjątkową zaletę.

  Tkanina o jakości 711 – elastyczny materiał hi-vis

  Tkanina łączy intensywną widzialność użytkownika z nieograniczoną swobodą ruchu. Jakość 711 to zasadniczo fluorescencyjne wydanie jakości 311, dobrze znanej z kolekcji MASCOT® ADVANCED.

  Tkanina o jakości 236 – lekki materiał ze strefami streczowymi

  Tkanina charakteryzuje się niską wagą i elastycznością w wybranych miejscach. Jest znakomitym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują lekkiej odzieży o wysokiej jakości i wytrzymałości. Rozmieszczenie stref streczowych na produktach gwarantuje optymalną swobodę ruchu. Tkaninę o jakości 236 można prać przemysłowo.

  Tkanina o jakości 510 – elastyczny materiał o wyjątkowo niskiej wadze, który nadaje się do prania przemysłowego

  Tkanina jest bardzo rozciągliwa i niezwykle lekka, a przy tym można ją prać przemysłowo. Oprócz wagi jej wyróżnikiem jest wysoka zawartość recyklingowanego poliestru. Dzięki zastosowaniu tkaniny o jakości 510 użytkownicy zyskują produkt, który jest wytrzymały i wygodny.