Odzież robocza dla blacharzy budowlanych oraz instalatorów

  Praca blacharza budowlanego czy instalatora wod.-kan. i c.o. wymaga swobody ruchu, której nie może krępować ubiór. Kluczowe znaczenie mają również wytrzymałość, wygoda i funkcjonalność ubrań. MASCOT oferuje szeroki wybór odzieży roboczej dla blacharzy budowlanych oraz instalatorów.

  Prace instalacyjne

  W przypadku instalatorów wod.-kan. i c.o., którzy zwykle działają pod dachem, wymogi wobec odzieży roboczej są nieco inne. Ciągłe zmiany pozycji oraz wykonywanie pracy na klęczkach wymagają ochrony kolan. Dlatego z oferty MASCOT w zakresie odzieży roboczej dla blacharzy budowlanych oraz instalatorów. warto wybrać spodnie z kieszeniami na wkładki kolanowe. Mają je również spodnie o długości ¾.

  Gdy praca przez większość dnia odbywa się pod gołym niebem

  Blacharz budowlany przeważającą część dnia roboczego spędza na dworze przy obróbce dachów i elewacji, montażu rynien i rur spustowych itp. Praca odbywa się w różnych warunkach atmosferycznych. Potrzebuje więc ubioru, który zapewni mu pełen komfort. W swoim asortymencie odzieży roboczej dla blacharzy budowlanych oraz instalatorów. MASCOT oferuje produkty zarówno na ciepłą, jak i zimną pogodę. W gorący słoneczny dzień znakomitym wyborem mogą być spodnie krótkie lub o długości ¾. Z kolei zimą konieczny dla utrzymania ciepłoty ciała jest często ubiór warstwowy.

  Kieszenie na narzędzia

  Praca blacharza budowlanego czy instalatora wod.-kan. i c.o. wymaga stosowania w ciągu dnia wielu różnych narzędzi i przyborów. Nasz asortyment odzieży roboczej dla blacharzy budowlanych oraz instalatorów. obejmuje więc spodnie robocze z wieloma praktycznymi kieszeniami, w których zmieści się np. calówka, zestaw śrubokrętów, ołówek, rękawice, wyciągacz/mały łom czy nóż. Dostępne są spodnie z wzmocnieniami z tkaniny CORDURA®, które zapewniają im długą żywotność.

  Spodnie robocze wykonane z ULTIMATE STRETCH

  W ofercie MASCOT w zakresie odzieży roboczej dla hydraulików znajdują się spodnie z ULTIMATE STRETCH. Spodnie dostępne są w wersji długiej, krótkiej i w długości ¾. Tkanina jest elastyczna we wszystkich kierunkach. Dzięki temu ubiór gwarantuje unikalną swobodę wykonywania wszelkiego rodzaju ruchów, niezależnie od tego, czy trzeba się wyciągnąć, aby dosięgnąć rynny, czy też montować instalację sanitarną w pozycji klęczącej.