Odzież dla mechaników

  Praca mechanika wiąże się z wysokimi wymogami w zakresie komfortu i dopasowania ubioru. Kluczowe znaczenie mają optymalna wygoda i ochrona. MASCOT oferuje bogaty asortyment odzieży roboczej dla mechaników dopasowanej do potrzeb i preferencji tej branży.

  Maksymalny komfort

  Codzienna praca mechanika jest wykonywana w wielu różnych pozycjach. Dlatego ważne jest, by ubiór nie przeszkadzał ani nie uciskał w żadnej z nich – ani przy pracy na stojąco, w kucki, ani pod podnośnikiem. W oferowanym przez MASCOT asortymencie odzieży roboczej dla mechaników znajdują się m.in. spodnie z ULTIMATE STRETCH – elastycznego materiału, który łatwo podąża za ruchami użytkownika i zapewnia maksymalną swobodę. Dodatkowo tkanina cechuje się wyjątkową odpornością na zużycie.

  Ochrona przed przeciągami

  Brama warsztatu samochodowego często jest otwarta przez większość dnia, co naraża pracowników na przeciągi. Dobrym zabezpieczeniem przed nimi są ogrodniczki, których część tylna chroni lędźwiowy odcinek kręgosłupa przed zimnem. Zakładając ogrodniczki można też mieć pewność, że ubranie nie odsłoni dolnej części pleców, co zdarza się w przypadku spodni i T-shirtu.

  Ochrona kolan 

  Istotnym elementem stroju mechanika są także wkładki ochronne na kolana. Duża część prac w tej branży jest wykonywana w pozycji klęczącej, dlatego wkładki to konieczność. Oprócz nich oferta MASCOT odzieży roboczej dla mechaników obejmuje także inne akcesoria, takie jak np. paski, czapki z daszkiem i ocieplacze na szyję.