Zdrowi pracownicy

  Zero głodu

  Rozpoczynając produkcję w krajach rozwijających się, trzeba być świadomym obowiązku podnoszenia poziomu zdrowia, dobrobytu i bezpieczeństwa pracowników. Tak w każdym razie widzi to MASCOT. Dlatego firma zapewnia zatrudnionym między innymi dostęp do opieki lekarskiej i wiedzy zdrowotnej, jak również nieodpłatne, codzienne, pożywne drugie śniadanie.

  Dobre zdrowie i jakość życia

  W południowo-wschodniej Azji zatrudniamy ponad 2400 osób. W zakładach obowiązuje europejska kultura pracy i solidne wartości MASCOT. Gwarantuje to bezpieczne, pewne i dobre miejsca zatrudnienia o dużym potencjale rozwoju dla pracowników, którzy w swoich umowach mają przewidziany dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej i wiedzy na temat profilaktyki w zakładowej przychodni, szkolenia bhp oraz – także bezpłatne – zdrowe i pożywne drugie śniadanie.

  Zdrowi i zadowoleni pracownicy to dobrzy pracownicy

  Zdrowi i zadowoleni pracownicy mają siły i zapał do pracy. Daje się to wyraźnie odczuć wśród zatrudnionych w Wietnamie i Laosie. Podobnie jak europejscy pracownicy MASCOT, tak i oni czują się zaangażowani w misję tworzenia najlepszej na świecie odzieży roboczej – zarówno pod względem jakości wyrobów, jak i odpowiedzialnej społecznie produkcji.

  Vietnam - Zdrowi pracownicy - people eating lunch

  Darmowe drugie śniadanie

  Każdego dnia wszyscy pracownicy MASCOT zasiadają przy stołach i otrzymują dobry, pożywny posiłek. Lekarze i pielęgniarki MASCOT ściśle współpracują z szefami kuchni i codziennie pobierają próbki żywności, dbając o jej wysoką jakość oraz odpowiednią wartość kaloryczną. Drugie śniadania MASCOT przyczyniają się do zwiększania poziomu bezpieczeństwa artykułów spożywczych i poprawy standardu żywieniowego pracowników.

  Bezpłatny dostęp do lekarzy i personelu medycznego

  Bezpłatny dostęp do lekarzy i personelu medycznego

  Wszyscy pracownicy fabryk MASCOT mają codzienny dostęp do certyfikowanych przez władze państwowe przychodni. Lekarze i pielęgniarki nie ograniczają się do leczenia. Zajmują się też profilaktyką, prowadząc kampanie informacyjne na różne tematy związane ze zdrowiem. Ponadto pracują intensywnie nad zapewnieniem psychicznie korzystnego środowiska pracy.

  Produkcja z certyfikatem społecznej odpowiedzialności

  Działalność produkcyjna MASCOT jest opatrzona najbardziej renomowanym certyfikatem w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw – SA8000.

  Czytaj więcej