Trwałe ubrania dziecięce od producenta odzieży roboczej

2019-Modele T-shirty dla dzieci Bluza polarowa dla dzieci
18 Czerwca 2019

Firma MASCOT wprowadza pełny asortyment odzieży dziecięcej zapewniającej dużą swobodę ruchów. Nowe ubrania dla dzieci zostały zaprojektowane z myślą o całym dniu wypełnionym zabawą i aktywnością fizyczną. Wykonane są z tych samych wytrzymałych tkanin, co odzież robocza przeznaczona dla dorosłych. Nie szkodzi im baraszkowanie na kolanach, czy intensywne korzystanie ze zjeżdżalni. Kolekcja dla dzieci jest częścią nowej serii MASCOT® ACCELERATE, która obejmuje odzież zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci.

MASCOT, wytwórca odzieży roboczej dla licznych branż i zawodów, jako nowość wprowadza kolekcję ubiorów dziecięcych. Nowy asortyment jest bardzo trwały, a przy tym zapewnia całkowitą swobodę ruchu przy wszystkich typach aktywności.

Silna tradycja produkcji odzieży roboczej

Nowe ubrania powstały, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do swobodnej zabawy i nieskrępowanego ruchu. Dostępna jest pełna gama ubrań w rozmiarach dla dzieci od 3 do 14 lat, począwszy od T-shirtów i bluz aż po kombinezony i zestawy narciarskie – od warstw wewnętrznych do ubiorów wierzchnich. Odzież dziecięca doskonale nadaje się do dokazywania i aktywności, gdyż jest elastyczna oraz łatwa do zakładania i zdejmowania. Ponadto dzieci mają możliwość dopasowania swojego wyglądu do odzieży roboczej matki lub ojca, gdyż kolory i linia wzornicza produktów dla dzieci i dorosłych są dokładnie takie same. W oczach dziecka ma to duże znaczenie.

Czterokierunkowy strecz zapewnia swobodę ruchu i trwałość produktu

Duża część odzieży dziecięcej marki MASCOT wykonana jest z wyjątkowego, lekkiego, czterokierunkowego streczu. Jest to elastyczny materiał rozciągający się we wszystkich kierunkach. Dzięki jego zastosowaniu ubiór podąża za ruchami dziecka i świetnie sprawdza się przy zabawie. Materiał streczowy wyróżnia się ponadto dużą wytrzymałością, rodzice nie muszą się więc obawiać, że już po pierwszym wypadzie na plac zabaw dziecko wróci z dziurami w ubraniu. Tym bardziej, że dziecięce spodnie MASCOT są w okolicach kolan wzmocnione włóknem CORDURA®.
2019-Modele

  

Znak Oeko-Tex®

Wszystkie materiały zastosowane w asortymencie dziecięcym MASCOT zostały starannie dobrane z myślą o tym, by nie traciły fasonu ani koloru mimo częstego używania i wielokrotnego prania. Ponadto produkty MASCOT dla dzieci opatrzone są znakiem Oeko-Tex®. Oznacza on, że ubrania nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia.

Dobry fason

Odpowiedni dobór kroju ubrania do sylwetki jest konieczny, aby przyjemnie się je nosiło. Dlatego odzież dziecięca MASCOT wyróżnia się ergonomicznym fasonem, dzięki któremu ubiór zapewnia wsparcie w odpowiednich miejscach i dobrze leży – niezależnie od pozycji i ruchu dziecka. Część produktów jest ponadto wyposażona w ściągacze i troczki w pasie, więc można je w razie potrzeby dodatkowo dopasować.

 

Asortyment odzieży dziecięcej MASCOT jest dostępny w rozmiarach od 104 do 164 cm i w szeregu różnych połączeń kolorystycznych.

 

2019-Modele Bluza polarowa dla dzieci