MASCOT głównym sponsorem duńskiego zespołu GMB Motorsport

  GMB Motorsport sponsorat
  Mon, 25 Apr 2022

  Z dumą pragniemy ogłosić zawarcie umowy, na mocy której MASCOT staje się głównym sponsorem nowego duńskiego zespołu sportów motorowych GMB Motorsport. W nadchodzącym sezonie członkowie zespołu będą nosić odzież roboczą z kolekcji MASCOT® ACCELERATE.

   

  Ambicja, jaka przyświeca GMB Motorsport, jest jasna: być najlepszym. Dążenie to całkowicie rozumiemy i podzielamy w MASCOT. Nieustannie szukamy nowych możliwości rozwoju i doskonalenia – i również chcemy być najlepsi w naszej branży. Dlatego partnerstwo z GMB Motorsport, który zresztą podobnie jak MASCOT wywodzi się z Silkeborga, to dla nas idealne połączenie.

   

  „Dzięki wieloletniej współpracy z sektorem sportów motorowych wiemy, że bycie pierwszym na mecie wymaga pasji i zaangażowania. W walce o najkrótsze czasy okrążeń GMB Motorsport odznacza się profesjonalizmem i perfekcjonizmem, co odpowiada naszemu podejściu »Tested to Work«. Ponadto cieszę się, że poprzez nasz sponsoring możemy wspierać rozwój przyszłych duńskich – i, mamy nadzieję, także międzynarodowych – gwiazd rywalizacji na torach wyścigowych” mówi Michael Grosbøl, dyrektor zarządzający MASCOT.

   

  Odzież robocza, która daje nieograniczoną swobodę

  Oprócz tego, że na samochodach i kombinezonach kierowców GMB Motorsport będzie znajdować się logo MASCOT, w nadchodzącym sezonie pracownicy zespołu będą korzystać z naszej odzieży roboczej wykonanej z ULTIMATE STRETCH. Gwarantuje ona pełną swobodę ruchu i maksymalny komfort. Również wysoka wytrzymałość naszych produktów zapewni członkom GMB Motorsport optymalne warunki do realizacji ich zadań w okolicznościach, w których muszą dawać z siebie wszystko.

   

  Casper Elgaard, szef zespołu GMB Motorsport, tak opowiada o współpracy z MASCOT: „W sportach motorowych nawet najmniejszy detal może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu, dlatego nie uznajemy żadnych kompromisów co do wyposażenia – czy to naszych samochodów, czy to pracowników. Jest więc oczywiste, że cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą MASCOT, bo mamy pewność, że jej produkty spełniają, a czasem nawet przewyższają, nasze oczekiwania i wymogi.”

   

  O zespole GMB Motorsport

  Niedawno powstały zespół GMB Motorsport stawia sobie za cel, by wznieść duński sport motorowy na nowe wyżyny. Koncentruje się na rozwijaniu młodych talentów, by pomagać im z niedoświadczonych gokarcistów stać się profesjonalnymi kierowcami startującymi w klasach TCR i GT3 oraz na międzynarodowej arenie sportów motorowych Le Mans. Istotne znaczenie ma także wspieranie przez zespół rozwoju początkujących, zdolnych mechaników.

  GMB Motorsport 2022 sponsorat