MASCOT przedłuża sponsoring Teamu Rosberg

  Team Rosberg 2022 sponsorship
  Thu, 31 Mar 2022

  Z dumą pragniemy ogłosić przedłużenie sponsoringu Teamu Rosberg na sezon DTM 2022. Myśląc zarówno o wygodzie, jak i bezpieczeństwie kierowców oraz mechaników, przygotujemy Team Rosberg do osiągania najlepszych rezultatów na torze i w warsztacie. Produkty z kolekcji MASCOT® ACCELERATE zapewniają użytkownikom optymalne warunki działania, by mogli odnosić zwycięstwa w silnie konkurencyjnym środowisku sportów motorowych.

   

  W oparciu o swe ogromne doświadczenie Team Rosberg od lat koncentruje się na rozwijaniu młodych talentów. Z charakterystyczną dla niego pasją i profesjonalizmem zespół szkoli kierowców, którzy startują w wyścigach Formuły 1, Formuły 3 oraz oczywiście DTM.

   

  Odzież robocza wspierająca osiąganie najlepszych wyników

  Team Rosberg korzysta z odzieży roboczej MASCOT wykonanej z ULTIMATE STRETCH. Gwarantuje ona pełną swobodę ruchu i maksymalny komfort. Dzięki wysokiej wytrzymałości naszych produktów, członkowie zespołu mogą liczyć na niezawodną jakość odzieży w sytuacjach, w których muszą dać z siebie wszystko,

   

  Team Rosberg

  Team Rosberg został stworzony w 1995 roku przez mistrza świata Formuły 1 Keke Rosberga. Od tego czasu zespół regularnie bierze udział w DTM. Mając za sobą już ponad 500 startów i uzyskawszy łącznie 5 tytułów, Team Rosberg mocno zaznaczył się w historii tej serii wyścigowej. Zwycięstwa w Formule BMW i Formule 3 to również dowód na to, że wspieranie młodych talentów w sportach motorowych naprawdę odgrywa ważną rolę. W sezonie DTM 2022 Team Rosberg znów wiąże swoje nadzieje na sukces z duetem kierowców Nico Müllerem (Szwajcaria) i Devem Gore (USA).

  MASCOT WORKWEAR_Tean Rosberg_Logo