Nowa generacja damskich i męskich bluz polarowych

2019-Modele
18 Czerwca 2019

MASCOT przedstawia nową serię elastycznych bluz polarowych o eleganckiej, gładkiej powierzchni. Nowe bluzy różnią się od klasycznych modeli zarówno wyglądem, fasonem, jak i wygodą – mają linię bliższą ciału, a ich dobre dopasowanie zapewnia użytkownikom niezrównaną swobodę ruchu.

Gładka, lekko błyszcząca powierzchnia nie tylko wygląda atrakcyjnie i modnie, ale też zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu. To poważna zaleta przy pracy w środowisku, w którym występują pyły, trociny, czy inne zanieczyszczenia.

Komfort i wygoda

Bluzy są zapinane na zamek błyskawiczny z wewnętrzną klapką sztormową, dzięki której do wewnątrz nie przedostaje się zimny wiatr. Zapewniają dużą wygodę dzięki miękkiej warstwie wewnętrznej i skutecznie ogrzewającemu kark kołnierzowi, który po zapięciu ściśle przylega do szyi. Wyposażone są też w zapinane na suwak przednie kieszenie oraz elementy odblaskowe. Przylegający fason i ściągacze przy nadgarstkach sprawiają, że bluza dobrze dopasowuje się do ruchów użytkownika, nie odstaje ani nie zaczepia o elementy otoczenia. Świetnie sprawdza się w charakterze lekkiego okrycia wierzchniego, ale równie skuteczna jest jako izolująca i oddychająca warstwa wewnętrzna zakładana pod kurtkę zimową.

Osobne modele damskie i męskie

Bluzy polarowe w specjalnie zaprojektowanych wariantach dla kobiet i mężczyzn wchodzą w skład nowej kolekcji MASCOT® ACCELERATE. W kolekcji tej znaleźć można ponad 70 produktów w sześciu różnych kolorach. Bluzy polarowe MASCOT® ACCELERATE można z powodzeniem łączyć z pozostałymi górnymi częściami odzieży – od T-shirtów i swetrów poprzez kurtki termiczne i membranowe, aż do kurtek zimowych. Wszystkie produkty z kolekcji charakteryzują się jednolitym wzornictwem utrzymanym w konwencji dynamiki i ruchu.

Spodnie robocze dla kobiet Bluzy dla kobiet2019-Model Bluza polarowa z zamkiem błyskawicznym

 

Bluzy są dostępne nie tylko w klasycznych barwach, tj. ciemny granat i ciemny antracyt/czerń, ale także w trzech zupełnie nowych kolorach: sygnałowa czerwień, lazur i trawiasta zieleń. W ofercie znajdują się specjalnie zaprojektowane damskie i męskie polary z zamkiem błyskawicznym na całej długości, jak również ściągana przez głowę wersja z krótkim suwakiem.

 

18103-316 Bluza polarowa MASCOT® ACCELERATE o nowoczesnym fasonie, zapinana na zamek błyskawiczny
18153-316 Bluza polarowa MASCOT® ACCELERATE o damskim fasonie, zapinana na zamek błyskawiczny

 

2019-5CEE9ECA-358A-43FC-81DA-0471F5CEA80DMASCOT® ACCELERATE 18103-316 | Bluza polarowa z zamkiem błyskawicznym

2019-Bluzy dla kobietMASCOT® ACCELERATE 18153-316 | Bluza polarowa z zamkiem błyskawicznym, Damski model