Nowe fluorescencyjne kurtki

dla kobiet
Kurtki hi-vis - 2 Kobiety - MASCOT® SAFE SUPREME - 2018
29 Sierpnia 2018
Największy asortyment odzieży ochronnej w branży staje się jeszcze większy, ponieważ MASCOT wprowadza na rynek kurtkę hi-vis softshell i zimową kurtkę dla kobiet. Kurtki zostały opracowane z uwzględnieniem kroju pasującego do kobiet.
Dwie nowe fluorescencyjne kurtki damskie są częścią trwałej i rewelacyjnej wizualnie kolekcji MASCOT® SAFE SUPREME. Ze względu na gruntownie przetestowane i trwałe materiały, ta kolekcja odzieży roboczej jest odpowiednia dla pracowników z branży budowlanej, gdzie niezbędna jest wytrzymałość i efektywna swoboda ruchów. Kurtki damskie zostały zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20471 klasa 3 (mniejsze rozmiary XS i S dla kurtki softshell mają jednak klasę 2). Wysokiej jakości nowe damskie kurtki MASCOT są oczywistym wyborem, jeśli chcesz być widoczna i bezpieczna w pracy przez cały dzień.

Czuj się komfortowo przez całą zimę

Dzięki kurtce softshell 18512 dostajesz oddychającą, wiatroszczelną i wodoodporną trójwarstwową kurtkę, która sprawdza się zarówno w kapryśnym okresie przejściowym jak i w łagodniejsze zimowe dni. Wyprofilowane rękawy zapewniają świetną swobodę ruchów, a regulowane mankiety z zapięciem na rzepy a także wydłużony tył, chronią Cię przed zimnem i wiatrem. Kurtka zimowa 18545 nadaje się na naprawdę chłodne miesiące, w których ciepła i wodoodporna kurtka jest koniecznością. Dzięki 18545 otrzymujesz kurtkę zimową certyfikowaną zgodnie z normą EN 343 i EN 342, która zapewnia najwyższą ochronę przed zimnem i deszczem. Obie kurtki mają odpinany kaptur.

Kształt testowany przez kobiety

Kształt kurtki ochronnej sprawia, że przylega ciasno do ciała i jest specjalnie przystosowana do kobiecej figury. Tak dostosowane kurtki mają węższą talię, węższe ramiona i więcej przestrzeni na biodra, abyś mogła nosić elegancką, wygodną kurtkę, która jest optymalnie dopasowana i która zapewnia pełną swobodę ruchów. Zaletą wyboru kurtki zaprojektowanej specjalnie dla kobiet jest również to, że długość rękawów i tył dopasowane są do wzrostu kobiet, tak samo jak to, że przedni zamek jest po damskiej stronie. Ponadto tył kurtki jest wydłużony, co zapewnia dodatkowe ciepło na większym obszarze. Dzięki obu kurtkom zyskujesz mnóstwo funkcjonalnych kieszeni do przechowywania tabletu, telefonu komórkowego, długopisu i tego, co jeszcze musisz mieć w pobliżu. Kurtki powstają dzięki licznym testom i pomiarom, w których kobiety testowały wszystko od dopasowania po swobodę ruchów i wytrzymałość.

Kurtki damskie 18512 i 18545 są dostępne w kolorach hi-vis żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Rozmiar XS-4XL.

Kurtki zimowe - MASCOT® SAFE SUPREME 18545
MASCOT® SAFE SUPREME 18512 - Kurtka softshell, model damski, wodoodporna tkanina, klasa 3

Kurtki - Kobieta - MASCOT® 18512

MASCOT® SAFE SUPREME 18545 - Kurtka zimowa, model damski, wodoszszelna, klasa 3

W kolekcji roboczej odzieży ochronnej MASCOT® SAFE SUPREME kształt spodni pasuje również kobietom, dlatego teraz mogą one uzyskać komplet odzieży zatwierdzonej pod kątem bezpieczeństwa, która dobrze pasuje i zapewnia swobodę ruchów w aktywne dni w pracy.

18512-246
MASCOT® SAFE SUPREME
3 Kolorów
NOWY
Kobieta - Piktogram
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
18545-231
MASCOT® SAFE SUPREME
3 Kolorów
NOWY
Kobieta - Piktogram
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd