Spodnie

tak wygodne, że nie chcesz przestać ich nosić
ULTIMATE STRETCH - Spodnie rzemieślnicze - MASCOT® ADVANCED - 2018
20 Kwietnia 2018
Wyobraź sobie spodnie robocze tak komfortowe, że nie chcesz przestać ich nosić. Spodnie z MASCOT® ADVANCED wykonane są z czterokierunkowego streczu, co zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchów. Wielofunkcyjny materiał łączy w sobie rozciągliwość z niską wagą i dużą wytrzymałością.

MASCOT zaprezentował niedawno nowy film pełen tańczących rzemieślników, chwytliwej muzyki i świetnego humoru. Obejrzyj ten film i sprawdź, jak bardzo możesz poruszać się w spodniach MASCOT® ADVANCED.

Nigdy więcej ciężkich i sztywnych spodni roboczych

Czy twoja praca wymaga czasem takich ruchów ciała, podczas których zwykłe spodnie robocze zostają wystawione na próbę? Spodnie MASCOT® ADVANCED kończą z ciężkimi i sztywnymi spodniami, które obcierają i uwierają. „Naprawdę niemal nie czujesz, że masz je na sobie” to była reakcja jednego z użytkowników testujących spodnie. Miękki i elastyczny materiał dopasowuje się do ruchów ciała sprawiając, że spodnie odczuwa się niemal jak drugą skórę.

Nie idź na kompromis w sprawie funkcjonalności

Elastyczny materiał wcale nie oznacza, że musisz iść na kompromis w sprawie funkcjonalności. Spodnie MASCOT® ADVANCED występują w wariantach z elastycznymi, bardzo wytrzymałymi kieszeniami na nakolanniki, dobrze zorganizowanymi kieszeniami wiszącymi z CORDURA®, paskiem na narzędzia i małą, zamykaną kieszenią na telefon, okulary, wizytówki itp. Jeżeli w ciągu dnia musisz przewietrzyć kolana, to spodnie posiadają otwory wentylacyjne, dzięki czemu łatwo można cyrkulować powietrze.

Dla mediów 2018 - 17031-311 Spodnie rzemieślnicze - MASCOT® ADVANCED
Spodnie MASCOT® ADVANCED 17031 z kieszeniami Dyneema® na nakolanniki i odpinanymi kieszeniami wiszącymi. Nawet wypełnione narzędziami kieszenie nie powodują ograniczenia swobody ruchów. Odpinane kieszenie można zdjąć kiedy spodnie mają być wyprane lub kiedy trzeba je opróżnić.

Wybierz spośród wielu możliwości

W MASCOT® ADVANCED znajdziesz spodnie w siedmiu różnych kolorach, w wielu rozmiarach i trzech długościach nogawek. Możliwość prawidłowego określenia długości nogawki, spośród trzech standardowych długości MASCOT, pozwala na umieszczenie kieszeni i pozostałych funkcji we właściwym miejscu. W asortymencie znajdziesz, poza tradycyjną długością nogawki, również spodnie ¾ i szorty z odpinanymi kieszeniami. We wszystkich wariantach spodnie wykonane są z czterokierunkowego streczu, który daje zupełnie nowy komfort pracy.

17031-311 - Spodnie rzemieślnicze - MASCOT® ADVANCED - Dla mediów 2018