Testy laboratoryjne

    Firma MASCOT wyszukuje i wybiera nowe tkaniny do swoich produktów w oparciu o szeroką pracę analityczną. Materiały są dobierane pod kątem konkretnych zastosowań tylko wtedy, jeśli ich parametry spełniają wymagania firmy MASCOT i grupy docelowej.

    Mężczyzna - Testy laboratoryjne - MASCOT

    Firma MASCOT posiada swoje własne laboratoria w Danii i Wietnamie. Testy fizyczne i chemiczne są tam wykonywane na wielu standaryzowanych maszynach, aby zapewnić jakość, tj. trwałość, odporność na rozciąganie i rozdarcia materiału surowego, czystość koloru, kurczliwość, stabilność wymiarów i masy. Testy sprawdzają, w jaki sposób pot wpływa na kolor ubrań, oraz to, jak duże obciążenie może wytrzymać materiał przed wystąpieniem rozdarcia. Maszyny pracują 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

    Kobieta - Testy laboratoryjne - MASCOT® WORKWEAR

    Badania są wykonywane zgodnie z normami międzynarodowymi. Oznacza to, że wyniki testów mogą być bezpośrednio porównane na przykład z wynikami podwykonawców. Firma MASCOT regularnie sprawdza także jakość starszych materiałów. Losowe kontrole są wykonywane przy każdej dostawie, co zapewnia, że wysokie normy jakości zawsze są dotrzymywane. Oto, co oznacza „TESTED TO WORK”.