MASCOT® Portal dystrybutorów

Firma MASCOT udostępnia klientom łatwy w obsłudze, bezpłatny system online. Po zalogowaniu się na swoje konto w portalu dystrybutorzy uzyskują dostęp do na bieżąco aktualizowanych informacji dotyczących np. ich faktur czy zamówień.

MASCOT® DistributorPortal - logo

Portal dystrybutorów

Hand shake

Korzyści

  • Bezpłatny system online
  • Dostęp do aktualizowanych informacji
  • Informacje o produktach
  • Śledzenie zamówień
  • Użyteczne statystyki
  • Stany magazynowe
  • Atrakcyjne oferty
Watch

Oszczędność czasu i pieniędzy

W portalu dla dystrybutorów można w każdej chwili uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące stanów magazynowych, zamówień, dostaw, faktur, statystyk zakupów, danych podstawowych itd. Portal jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie trzeba pilnować godzin otwarcia firmy MASCOT.

head - idea

System

Szybki i łatwy dostęp

Dzięki portalowi dystrybutorzy MASCOT mają dostęp do swoich danych przez całą dobę. Portal został zaprojektowany z myślą o wygodzie dystrybutorów. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i na tyle prosty w obsłudze, że nie wymaga szkoleń.

Stany magazynowe

Dostęp do informacji o stanach magazynowych MASCOT to oczywista korzyść. Wystarczy wyszukać produkt po numerze, aby móc natychmiast sprawdzić jego aktualną dostępność. Jeśli natomiast zamówione produkty zostały już wysłane, można wyświetlić lub pobrać potwierdzenie zamówienia i fakturę.
Informacje te są przez cały czas aktualizowane, użytkownik ma więc zawsze dostęp do najnowszych danych.

Diagram

Statystyki i informacje

Śledzenie zamówień

Portal daje użytkownikowi możliwość śledzenia zwolnionych do realizacji zamówień przez całą drogę z magazynu aż do momentu dostarczenia. Wystarczy kliknąć polecenie „Track & Trace”, aby sprawdzić bieżący status zamówienia i oczekiwany termin jego dostawy.

Użyteczne statystyki

Kolejną zaletą portalu jest dostęp do użytecznych statystyk i aktualizowanych informacji. Można w nim sprawdzić na przykład koszty zamówień złożonych w danym okresie, czy też zestawienie najczęściej zamawianych produktów.

Informacje o produktach

Potrzebne są informacje o wadze produktu, liczbie opakowań, numerze EAN, bądź inne dane podstawowe? W portalu pobrać można dane i opisy, dostępne są też łącza do zdjęć.

Jak uzyskać dostęp?

Aby uzyskać dostęp do portalu dla dystrybutorów produktów MASCOT, należy zwrócić się do działu obsługi klienta lub do lokalnego sprzedawcy MASCOT.