MASCOT® DropShipping

  Czy chciałbyś zwiększyć możliwości sprzedaży w twoim sklepie internetowym? Za pośrednictwem twojego sklepu internetowego możesz teraz oferować cały asortyment MASCOT z szybką dostawą, bezobsługowo i po niższych kosztach, bez magazynowania towaru. Dowiedz się więcej na temat MASCOT® DropShipping.

  Za pomocą MASCOT® DropShipping możesz elektronicznie przekazywać zamówienia złożone w twoim sklepie internetowym do MASCOT. My trzymamy towar na magazynie i wysyłamy zamówienia bezpośrednio do twoich klientów. Jedną z zalet jest to, że możesz zaoferować cały asortyment MASCOT we własnym sklepie internetowym. Wszystkie procesy administracyjne i logistyczne są usprawnione. Pracując w ten sposób zaoszczędzisz czas obsługi, koszty magazynowe i zapewnisz twoim klientom doskonałą obsługę.

  MASCOT® WORKWEAR, MASCOT® DropShipping

  1 Zamówienia 2 Zamówienia 3 Dostawa

  Asortyment produktów i dostępność

  MASCOT dostarcza wszystkie niezbędne dane produktu, w tym dane multimedialne, takie jak zdjęcia produktów, filmy z YouTube, tabele rozmiarów i wiele innych. Wykorzystaj te dane, aby profesjonalnie prezentować produkty MASCOT w twoim sklepie internetowym.

  Jako, że produkty są wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu, możesz również pokazywać codziennie aktualizowane stany magazynowe.

  Elektroniczne składanie zamówień

  Złóż zamówienie drogą elektroniczną, a produkty wyślemy bezpośrednio do Twojego klienta. Aby zapewnić sprawną i szybką dostawę, musimy – dla celów monitorowania – zawsze otrzymywać dane kontaktowe klienta oraz adres dostawy wraz z zamówieniem. Standardowo zamówienia w systemie EDI są przesyłane przez FTP w formacie zamówień MASCOT. Jeśli zdecydujesz się również na otrzymywanie np. potwierdzeń zamówień i dostaw oraz faktur elektronicznie jako pliki PDF lub XML (SAP iDoc), jeszcze bardziej obniżysz swoje koszty administracyjne.

  By dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach, skontaktuj się z naszym zespołem ds. eCommerce pod adresem ecommerce@mascot.dk