MASCOT® DropShipping

Czy chciałbyś zwiększyć możliwości sprzedaży w twoim sklepie internetowym? Za pośrednictwem twojego sklepu internetowego możesz teraz oferować cały asortyment MASCOT z szybką dostawą, bezobsługowo i po niższych kosztach, bez magazynowania towaru. Dowiedz się więcej na temat MASCOT® DropShipping.

Za pomocą MASCOT® DropShipping możesz elektronicznie przekazywać zamówienia złożone w twoim sklepie internetowym do MASCOT. My trzymamy towar na magazynie i wysyłamy zamówienia bezpośrednio do twoich klientów. Jedną z zalet jest to, że możesz zaoferować cały asortyment MASCOT we własnym sklepie internetowym. Wszystkie procesy administracyjne i logistyczne są usprawnione. Pracując w ten sposób zaoszczędzisz czas obsługi, koszty magazynowe i zapewnisz twoim klientom doskonałą obsługę.

MASCOT® WORKWEAR, MASCOT® DropShipping

1 Zamówienia 2 Zamówienia 3 Dostawa

Asortyment produktów i dostępność

MASCOT dostarcza wszystkie niezbędne dane produktu, w tym dane multimedialne, takie jak zdjęcia produktów, filmy z YouTube, tabele rozmiarów i wiele innych. Wykorzystaj te dane, aby profesjonalnie prezentować produkty MASCOT w twoim sklepie internetowym.

Jako, że produkty są wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu, możesz również pokazywać codziennie aktualizowane stany magazynowe.

Elektroniczne składanie zamówień

Wyślij nam twoje zamówienia, zawierające adresy wysyłki, a my natychmiast wyślemy produkty. Obsługujemy dane w formacie XML, EDI (EDIFACT, iDocs) lub też standardowe przesyłanie pliku tekstowego przez FTP. Jeśli zdecydujesz się otrzymywać w formie elektronicznej dokumenty takie jak: potwierdzenia zamówienia, faktury lub dowody dostawy, możesz jeszcze bardziej obniżyć koszty administracyjne.