MASCOT® ShopInShop

  Jeżeli rozważasz poszerzenie swojego asortymentu o produkty MASCOT, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dzięki MASCOT® Shop in Shop masz możliwość zaprezentowania odzieży roboczej i obuwia ochronnego MASCOT w sposób profesjonalny, w celu zwiększenia liczby klientów w Twoim sklepie.

  MASCOT® Shop in Shop

  Regularne odświeżanie sklepu jest kluczem do sukcesu, dlatego MASCOT stworzył przemyślaną koncepcję Shop in Shop, z możliwością jej aktualizacji. Często opracowujemy nowe elementy i rozwiązania materiałowe aby dopasować się do asortymentu produktów, aktualnie trwających kampanii i sezonu. W ten sposób możesz w prosty sposób odświeżyć swój MASCOT® Shop in Shop i wyeksponować najważniejsze produkty.

  Elastycznie, kreatywnie, kompatybilnie

  MASCOT oferuje produkty Shop in Shop, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Znajdziesz tu elementy pasujące do wielu różnych kategorii produktów, takich jak odzież robocza, obuwie i akcesoria. Co więcej, MASCOT® Shop in Shop można łatwo konfigurować, dzięki czemu bez trudu dostosuje się do swoich potrzeb.

  Dzięki MASCOT® Shop in Shop możesz powitać klientów w przyjaznym otoczeniu. Shop in Shop opracowano w oparciu o materiały inspirowane przemysłem i branżą budowlaną. W asortymencie Shop in Shop znajdziesz nowatorskie rozwiązania, które podniosą Twój MASCOT® Shop in Shop na następny poziom. Dostarczamy manekiny, półki i inne akcesoria Shop in Shop, a także materiały dekoracyjne i ekspozycyjne, które zapewniają silne oddziaływanie. Wszystko razem zainspiruje Twoich klientów do zakupu odzieży roboczej i obuwia ochronnego.

  Jedno rozwiązanie dla wszystkich

  W MASCOT dostosowujemy MASCOT® Shop in Shop we współpracy z Tobą. Możliwości są nieskończone, zarówno pod względem uzyskanego efektu, jak i rozmiaru Twojego MASCOT® Shop in Shop.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat akcesoriów Shop in Shop, dekoracji i materiałów wystawowych oraz innych elementów koncepcji MASCOT® Shop in Shop, skontaktuj się z MASCOT lub z Twoim lokalnym zespołem sprzedaży.