MASCOT® B2B Shop

Jako dystrybutor MASCOT masz dostęp do wielu profesjonalnych platform internetowych, zaprojektowanych tak, aby ułatwiały Ci pracę. Sklep MASCOT® B2B jest jedną z takich platform. Dla dystrybutorów MASCOT jest to szybki i łatwy sposób na zakup odzieży roboczej i obuwia ochronnego MASCOT.

MASCOT® B2B Shop

Korzystanie ze Sklepu MASCOT® B2B niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki sklepowi internetowemu B2B uzyskujesz łatwy przegląd historii zamówień. Co więcej, twoje umowy zakupowe są dostępne i uwzględnione w zamówieniu, dzięki czemu natychmiast zobaczysz prawidłową cenę.

MASCOT® B2B Shop - logo

Sklep MASCOT® B2B zapewnia wyjątkowy wgląd w stany magazynowe MASCOT, dzięki czemu można na bieżąco aktualizować asortyment najlepiej sprzedających się produktów wśród całego asortymentu odzieży roboczej i obuwia ochronnego MASCOT.

Jeśli jesteś dystrybutorem MASCOT, a nie masz jeszcze dostępu do Sklepu MASCOT® B2B, skontaktuj się z nami. Poinformujemy Cię również o wielu zaletach, jakie uzyskasz jako użytkownik sklepu internetowego MASCOT®.

Korzystając ze Sklepu MASCOT® B2B, systemu zwrotów online, portalu dla dystrybutorów i innych narzędzi online od MASCOT, Twój dzień pracy jako dystrybutora będzie znacznie łatwiejszy. Opracowaliśmy narzędzia zaprojektowane do tworzenia przeglądu twojej sprzedaży i zakupów produktów MASCOT. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kompleksowych rozwiązaniach, w tym o sklepie B2B, o sklepie internetowym dla klientów prywatnych, o sklepie internetowym dla dużych użytkowników końcowych i rozwiązaniach magazynowych, skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Twojej firmy.