MASCOT® WebShop

  Czy chcesz mieć własny sklep internetowy wymagający minimalnej obsługi administracyjnej dzięki zoptymalizowaniu wszelkich procesów? Oferujemy profesjonalne rozwiązanie e-commerce dla dystrybutorów odzieży roboczej i obuwia ochronnego MASCOT.

  Twój własny sklep internetowy z odzieżą roboczą

  MASCOT® WebShop to platforma sprzedaży opracowana z myślą o tych dystrybutorach, którzy nie mają jeszcze własnego sklepu online, jak również tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją paletę narzędzi handlu elektronicznego o sklep internetowy z odzieżą roboczą. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zapewnij swoim klientom możliwość kupowania u Ciebie odzieży roboczej i ochronnej oraz obuwia ochronnego online.

  MASCOT® WebShop - Flow
  1 Zamówienia 2 Zapłata 3 Dostawa 4 Faktura 5 Faktura 6 Zapłata
  gear - icon

  Minimum obsługi dzięki automatyzacji

  Jako że platforma MASCOT® WebShop jest w optymalny sposób połączona z innymi systemami MASCOT, przetwarzanie zamówień składanych przez klientów nie wymaga Twojego aktywnego udziału. Zintegrowane metody płatności i ich natychmiastowe potwierdzenie pozwalają nam na wysyłkę produktów do Twojego klienta już w następnym dniu roboczym. Interfejs administratora umożliwia Ci dostęp do Twoich danych oraz śledzenie wszystkich zamówień.

  coin - icon

  Niskie koszty dzięki samoczynnym aktualizacjom

  W handlu elektronicznym najwyższe koszty dotyczą utrzymania danych oraz wysyłki towarów. Obie te rzeczy robimy za Ciebie! Gwarantujemy zawsze aktualne informacje o produktach, zapewniamy utrzymanie platformy sklepu internetowego i wysyłamy zamówione towary do Twoich klientów. Korzystaj z nieustannego rozwoju MASCOT® WebShop – bez dodatkowych kosztów.

  Marketing

  Działania marketingowe MASCOT utorują Ci drogę w świecie handlu elektronicznego. Nasza bogata aktywność w tym zakresie pomoże Ci zachęcić Twoich klientów do zakupów w sklepie internetowym. Wsparcie to jest integralnym elementem rozwiązania MASCOT® WebShop i ułatwia pomyślny debiut w dziedzinie sprzedaży online.