MASCOT® SmartStore

  Czy masz jednego lub kilku dużych klientów, których zamówienia odzieży pochłaniają sporą część Twojego czasu pracy? Jeśli tak, to MASCOT® SmartStore jest narzędziem w sam raz dla nich – i dla Ciebie.

  MASCOT® SmartStore

  MASCOT® SmartStore to przyjazny dla użytkownika system zarządzania zamówieniami odzieży roboczej, który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu. Jego stosowanie jest szczególnie korzystne u klientów, którzy regularnie składają zamówienia dla ponad dziesięciu pracowników.

  MASCOT® SmartStore - Flow

  1 Przepływ zamówień 2 Przepływ produktów 3 Przepływ faktur

  Za pośrednictwem platformy dystrybutorzy MASCOT obsługują obecnie przedsiębiorstwa, których załogi liczą od 10 do 15.000 pracowników.

  Za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszki konfigurujesz swoich klientów w systemie MASCOT® SmartStore, a następnie cały proces składania zamówień przebiega już automatycznie. Jako dystrybutor jesteś istotnym pośrednikiem między klientem a dostawcą – MASCOT zdejmuje tylko z Twoich barków najbardziej czasochłonne zadania.

  Po skonfigurowaniu klientów w systemie mogą oni samodzielnie zamawiać produkty bezpośrednio z magazynu MASCOT, włączając w to możliwość nadruku logo czy wykonania haftu na odzieży. Klienci mogą ponadto sami zdecydować, czy chcą odebrać zamówienie od Ciebie, czy ma ono zostać wysłane bezpośrednio na wskazany adres. Jak dotychczas do Twoich zadań należy fakturowanie.