Katalogi

Katalogi otwierają się w formacie .pdf w nowym oknie.

Poszukaj inspiracji w jednym z licznych katalogów odzieży roboczej, obuwia ochronnego i akcesoriów do ubrań MASCOT.

W głównym katalogu MASCOT znajdziesz wszystkie aktualne produkty oraz informacje o certyfikatach, jakości materiału i możliwościach zastosowania. Jeśli szukasz ubrań, butów lub akcesoriów dla konkretnej branży, określonych typów produktów, np. skarpet czy bielizny, lub odzieży o danej funkcjonalności, zajrzyj do jednej z naszych mniejszych broszur specjalistycznych.

We wszystkich katalogach znajdziesz dokładne wyjaśnienia specjalnych detali oraz wskazówki w zakresie dobierania zestawów ubrań. Dzielimy się też informacjami na temat funkcjonowania firmy MASCOT – można się na przykład dowiedzieć, w jaki sposób gruntownie testujemy produkty, zanim trafią one na półkę u jednego z naszych licznych dystrybutorów.

W naszym asortymencie znajduje się ponad 600 produktów. Są one przypisane do różnych kolekcji, jednak wykorzystywane są w nich te same kolory. Daje to niezliczone możliwości dobierania indywidualnych pełnych zestawów odzieżowych – od stóp do głów – dla pracowników przedsiębiorstwa.

Wszystkie katalogi i broszury otwierają się w trybie online, umożliwiającym ich przeglądanie i powiększanie wybranych fragmentów. Całe publikacje, jak również ich poszczególne strony, które szczególnie zainteresują użytkownika, można pobrać w formacie pdf.

Do dystrybutorów

Jeśli jesteś dystrybutorem produktów MASCOT, pamiętaj, że możesz udostępnić katalogi i broszury MASCOT w ttym samym umożliwiającym przeglądanie trybie online w Twojej własnej witrynie lub sklepie internetowym. Dla Twoich klientów może być to nowa droga do zakupu odzieży roboczej w Twoim sklepie.
Dystrybutorzy mogą też naturalnie zamawiać katalogi w formie fizycznej. Warto rozłożyć je w sklepie i w ten sposób zaprezentować wszystkie te produkty, dla których nie znalazło się miejsce w lokalnym magazynie. Oprócz katalogów wspieramy działania marketingowe naszych dystrybutorów także dużym wyborem materiałów sprzedażowych do ich sklepów. Skontaktuj się z firmą MASCOT, aby dowiedzieć się więcej.