Testowane w ekstremalnych warunkach

Odzież robocza MASCOT używana jest codziennie na całym świecie, co już samo w sobie jest jej sprawdzianem. Jednak czasami MASCOT poszukuje sytuacji, w których odzież robocza może zostać poddana maksymalnemu obciążeniu w ekstremalnym środkowisku czy warunkach pracy.

Środowisko - Patagonia

MASCOT od wielu lat wysyła ubrania robocze do pracy w ekstremalnych warunkach na całym świecie, żeby dokładnie przetestować odzież - nawet w ekstremalnych warunkach.

Patagonia

Samochód wyścigowy Dakar 2022

Współpraca z profesjonalistami pozwala testować produkty MASCOT w ekstremalnych warunkach. Od ponad 10 lat sponsorujemy holenderski Team Coronel, ekipę Tima i Toma Coronelów startujących w Rajdzie Dakar. Impreza ta rozgrywa się w bardzo trudnym terenie i wymaga od kierowców oraz ich drużyn woli walki i wytrwałości.

Dakar Rally

Od kilku lat odzież robocza MASCOT jest testowana zarówno przez mechaników Team Coronel w rajdzie Dakar, a także podczas wypraw Ultima Patagonia, organizowanych przez Centre Terre. Przekonaj się, jak działa TESTED TO WORK i jak podejmujemy wyzwanie, testujemy i wystawiamy odzież roboczą na próbę w zupełnie niespotykanych warunkach.