MASCOT® WORKWEAR

Informacje o firmie MASCOT

Duńska firma MASCOT o skandynawskiej mentalności eksportuje swoje produkty do większości państw świata. Nasi pracownicy przychodzą do pracy w Danii, Wietnamie, Niemczech i 14 innych krajach w jednym celu: aby tworzyć, produkować, reklamować i sprzedawać najlepszą na świecie odzież roboczą i obuwie robocze.

Mamy wielkie ambicje, dlatego wysoka jakość jest kluczowa. We wszystkim, co robimy, dążymy do stosowania najlepszych praktyk. W związku z tym naszą kulturę korporacyjną cechuje energiczne zaangażowanie i elastyczność zorientowana na rozwiązania, które przynoszą bezpośrednią korzyść naszym klientom. Kluczową częścią naszej strategii są metody testowania i kontroli produktów oraz dostawców. W związku z tym w ostatnich latach TESTED TO WORK nie jest tylko melodyjnym sloganem, lecz kluczową częścią naszej strategii pracy.

Bezkompromisowy stosunek do jakości wiąże się ze strategiczną decyzją, aby produkować i dostarczać NIE najtańszą, ale NAJLEPSZĄ odzież roboczą. Nasza odzież robocza to więcej niż sam produkt – wsparcie, wydajna logistyka i duża niezawodność dostaw są niezbędne dla naszych klientów. To odróżnia profil firmy MASCOT od innych. Nasz produkt ułatwia także dobór i zakup odpowiednich produktów.
 

W skrócie o MASCOT

Siedziba główna: Na zachód od Silkeborg, Dania
Rok założenia: 1982
Liczba pracowników: +2600
Własna fabryka w Wietnamie: Otwarta w roku 2008
Własna fabryka w Laosie: Otwarta w roku 2013
Produkty: Odzież robocza, Obuwie ochronne
Liczba artykułów: 20,000
Główne rynki: Niemcy, Dania, Holandia
Sprzedaż: Wyłącznie przez dystrybutorów na terenie Europy
Główne branże: Budownictwo, Logistyka oraz  Przemysł

Wiarygodność kredytowa:  AAA (najwyższa zdolność kredytowa)

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385