Zapoznaj się z nowatorskimi produktami MASCOT na targach A+A

A_A_exhibition_MASCOT_ACCELERATE
19 Października 2021

W tym roku MASCOT zaprezentuje na targach A+A najszerszy w swojej historii asortyment innowacyjnych i pieczołowicie przetestowanych produktów. Nasze stoisko o powierzchni 690 m² zajmie centralne miejsce w hali nr 1. Zapraszamy do zapoznania się tam z bogatą gamą nowości produktowych przygotowanych przez firmę MASCOT na rok 2022.

Odzież robocza dla wszystkich branż i rodzajów pracy

Na targach A+A zaprezentujemy kompletny asortyment odzieży roboczej o spójnym wzornictwie dla wszystkich branż i rodzajów pracy. Wyjątkową cechą naszej oferty jest możliwość ubrania całej firmy – niezależnie od tego, czy potrzebna jest zwykła odzież robocza, ubrania o intensywnej widzialności, czy odzież z różnymi właściwościami ochronnymi. Warto zaznaczyć, że linia wzornicza produktów z kolekcji MASCOT® ACCELERATE, MASCOT® ACCELERATE SAFE oraz MASCOT® ACCELERATE MULTISAFE pozostaje spójna, co umożliwia stworzenie wspólnego wizerunku dla wszystkich osób zatrudnionych w danym miejscu pracy. Produkty charakteryzuje wygoda i niezrównana swoboda ruchu. We wszystkich trzech kolekcjach znaleźć można ubrania ULTIMATE STRETCH oraz modele zdatne do prania przemysłowego.

Odzież zapewniająca wszechstronną ochronę

Na targach po raz pierwszy zaprezentujemy produkty MASCOT® ACCELERATE MULTISAFE. To nasza najnowsza kolekcja, stanowiąca odpowiedź na potrzebę wszechstronnej ochrony. Słowami kluczowymi są tu wygoda i bezpieczeństwo. Odzież robocza opatrzona jest wszelkimi niezbędnymi atestami i oznaczeniami. Typowo ciężkie, grube i sztywne materiały zostały zastąpione lżejszymi tkaninami, które zwiększają komfort użytkownika.

Wyjątkowo lekkie obuwie ochronne

Na stoisku MASCOT będzie można zapoznać się także z szeregiem nowości z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR. Są to między innymi klasyczne buty ochronne w sześciu kolorach oraz nowe ultralekkie ochronne obuwie z podnoskiem z włókna węglowego. Wprowadzona w 2020 roku kolekcja MASCOT® FOOTWEAR CARBON okazała się sukcesem, co skłoniło nas do jej rozwinięcia. Rezultatem są buty o jeszcze niższej masie. Nazwaliśmy je MASCOT® FOOTWEAR CARBON | Ultralight System. Buty wyposażone są w system zapinania BOA® Fit System, jak również w sznurowadła o trzech połączeniach kolorystycznych. Zapraszamy do obejrzenia ich na naszym stoisku i przekonania się, jak lekkie i eleganckie może być obuwie ochronne z podnoskami z włókna węglowego, tekstylną ochroną antyprzebiciową MASCOLAYER® oraz skuteczną amortyzacją.

Odzież robocza dla pracowników przemysłu spożywczego

Jeśli szukasz odzieży roboczej dla pracowników przemysłu spożywczego i innych branż, w których duże znaczenie ma higiena, na stoisku możesz zapoznać się z kolekcją MASCOT® FOOD & CARE. Produkty MASCOT FOOD & CARE wyróżniają się innowacyjnością nie tylko z powodu wzornictwa, ale także ze względu na zastosowane materiały i detale. Połączenie niezwykle elastycznej tkaniny, wygodnego fasonu i możliwości prania przemysłowego sprawia, że są to ubrania zupełnie wyjątkowe.

Odwiedź nas na targach

A+A potrwają od 26 do 29 października 2021 r. Są to wiodące na świecie targi w zakresie BHP. Organizatorzy spodziewają się ponad 67 000 gości z ok. 130 krajów. Na targach swoją ofertę przedstawi co najmniej 1900 wystawców z 60 krajów.  

Z dużą przyjemnością zapraszamy na nasze stanowisko 1C29 w hali nr 1!