Chroń się przed słońcem wybierając górne części odzieży MASCOT o intensywnej widzialności

MężczyznaWidoczność i bezpieczeństwo dla wszystkich branżT-Shirt hi-vis
3 Czerwca 2021

Pracujesz na zewnątrz w mocnym słońcu? Musisz być przy tym widoczny dla otoczenia? Wybierz nasze T-shirty i koszulki polo, które nie tylko zabezpieczą Cię przez promieniowaniem UV, ale też zapewnią Ci widzialność przez cały dzień.

Kiedy praży słońce, łatwo o poparzenie także zakrytych części ciała. Ubiór ochronny ogranicza przenikanie promieniowania ultrafioletowego i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry. Kolekcja MASCOT® ACCELERATE SAFE obejmuje T-shirty i koszulki polo, które nie tylko są wytrzymałe i wygodne, ale również zabezpieczają przed promieniami UV. Zewnętrzna warstwa produktów jest wykonana z poliestru, który zapewnia odporność materiału i trwałość koloru nawet po wielokrotnym noszeniu i praniu. Warstwa wewnętrzna to miękka i przyjemna dla skóry bawełna.

Zyskaj certyfikowaną ochronę przed promieniowaniem UV, nie rezygnując z intensywnej widzialności

Odzież robocza z certyfikatem zgodności z normą EN 13758-2 UPF 40+ to Twoja gwarancja zabezpieczenia przed działaniem promieni słonecznych. Jest ono szczególnie ważne w przypadku górnych części ubiorów, np. T-shirtów czy koszulek polo.
Trzeba jednak pamiętać, że odzież chroni tylko zakryte nią powierzchnie skóry.

Jeśli istotna jest również widoczność dla otoczenia podczas wykonywania pracy, należy wybrać ubiór ostrzegawczy zgodny z normą EN ISO 20471 w klasie – odpowiednio – 1, 2 lub 3. Nasze chroniące przed promieniowaniem UV T-shirty i koszulki polo o intensywnej widzialności pozwalają – w odpowiednim połączeniu z dolnymi częściami odzieży hi-vis – uzyskiwać zestawy o ogólnej, certyfikowanej w myśl normy EN ISO 20471, klasie bezpieczeństwa 2 lub 3.

Koszulka PoloPremiumdwukolorowyT-Shirt hi-visPremiumdwukolorowyokrągłe wykończenie pod szyją

Dopasowany krój zwiększa ochronę skóry

Wszyscy, niezależnie od płci, znajdą w asortymencie MASCOT fason ubioru odpowiedni dla swojej sylwetki. Dobre dopasowanie odzieży oznacza, że ciało jest lepiej zakryte, a zatem także chronione. Zabezpieczające przed promieniami UV T-shirty i koszulki polo z kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE opatrzone są elastycznymi elementami odblaskowymi, co gwarantuje swobodę ruchu. By noszenie ubrań przez długie godziny pracy było komfortowe, szwy na karku są wykończone lamówką, tak że nie drażnią skóry.

 

Znajdź chroniące przed promieniami UV T-shirty (19092-771 i 19082-771) oraz koszulki polo (19083-771 i 19093-771) o intensywnej widzialności z kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE u lokalnego dystrybutora MASCOT lub na stronie www.mascot.pl.