Lekkie spodnie dla kobiet i mężczyzn

2019-Modele Spodnie robocze dla kobiet
18 Czerwca 2019

W kolekcji MASCOT® ACCELERATE firma MASCOT przedstawia lekkie spodnie robocze w wersji damskiej i męskiej. Obok niskiej wagi charakteryzują się one dużym komfortem użytkowania oraz doskonałym dopasowaniem do sylwetki.

Lekkie spodnie wchodzą w skład nowej kolekcji odzieży roboczej MASCOT® ACCELERATE, w której znaleźć można ponad 70 specjalnie zaprojektowanych ubiorów dla mężczyzn i kobiet w sześciu różnych kolorach. Asortyment jest bardzo obszerny, co pozwala zaspokoić potrzeby całego przedsiębiorstwa i jego wszystkich pracowników, niezależnie od branży, rodzaju wykonywanych zadań oraz wybranej kolorystyki. To ogromna zaleta tej kolekcji. Wprowadzając nowe, lekkie spodnie MASCOT oferuje zatrudnionym kobietom i mężczyznom produkt o takim samym wyglądzie, co zapewnia spójną identyfikację wizualną przedsiębiorstwa.

Niska waga i wysoka zawartość bawełny

Podstawowym wyróżnikiem nowych spodni roboczych jest ich niska waga. Wykonane są w 50% z bawełny i 50% z poliestru, przez co ważą zaledwie 205 g/m². Dzięki swojej lekkości są bardzo przyjemne w noszeniu i – w przeciwieństwie do znanych wcześniej, tradycyjnych, ciężkich modeli – świetnie dopasowują się do ruchów użytkownika. Niska waga nie oznacza oczywiście, że spodnie pozbawiono funkcjonalnych detali, wyposażone są bowiem w przednie i tylne kieszenie, kieszeń na udzie z kieszonką na telefon i zintegrowanym uchwytem na identyfikator oraz we wzmocnioną włóknem CORDURA® kieszonkę na calówkę.

Dwa nowe fasony damskie

Dla kobiet znalezienie dobrze dopasowanej odzieży roboczej może być wyzwaniem. Aby im to ułatwić, MASCOT wprowadza obecnie nie jeden, ale aż dwa różne damskie fasony. Nazwaliśmy je DIAMOND i PEARL. Celem opracowania nowych krojów było zapewnienie użytkowniczkom możliwości dobrania spodni roboczych, które nie tylko pasują, ale przy tym zapewniają optymalną swobodę ruchów i wyjątkowy komfort. Nikt nie lubi nosić spodni, które w jednych miejscach uciskają, a w innych są zbyt obszerne, albo są całkowicie niedopasowane w talii.
Odmienność między dwoma nowymi fasonami tkwi w stosunku obwodu pasa do bioder. Krój PEARL powstał z myślą o kobietach, u których różnica między talią a biodrami nie przekracza 20 cm, natomiast DIAMOND jest przeznaczony dla pań, których talia jest węższa od bioder o ponad 20 cm.

2019-Model

Przed zakupem spodni zawsze zalecamy ich przymierzenie, aby mieć pewność, że wybrany model będzie miał właściwy rozmiar, fason i – co bardzo ważne – odpowiednią długość nogawek. Spodnie muszą też być po prostu przyjemne w noszeniu.

 

Spodnie robocze z kolekcji MASCOT® ACCELERATE można zamawiać i kupować u dystrybutorów MASCOT. Występują w trzech kolorach, tj. ciemny granat, czerń i ciemny antracyt. Dostępne są w szeregu rozmiarów oraz różnych długościach nogawek, odpowiednio: trzech dla mężczyzn i dwóch dla kobiet.

 

Dla mężczyzn:

18779-230 Spodnie MASCOT® ACCELERATE o wyjątkowo niskiej wadze

Dla kobiet:

18478-230 Spodnie MASCOT® ACCELERATE o wyjątkowo niskiej wadze – fason DIAMOND
18488-23 Spodnie MASCOT® ACCELERATE o wyjątkowo niskiej wadze – fason PEARL